logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

A jsme tři

Pomáháme rodičům, aby se sžili se svou novou rolí a zůstali si blízcí i jako partneři

„A jsme tři“ (Bringing Baby Home) je na výzkumech založený workshop zaměřený na zlepšení kvality života mladých rodin a jejich dětí. Jeho hlavním cílem je posílit vztah páru a tak vytvořit ty nejlepší podmínky pro vývoj dítěte. Program kurzu sestavili renomovaní specialisté na vztahy a rodičovství, psychologové John a Julie Gottmanovi. Kurz vytvořený v jejich Institutu pro výzkum vztahů v Seattlu v USA nyní nabízíme i my. Program „A jsme tři“ se hodí pro všechny páry, které:

  • uvažují o dítěti
  • čekají dítě
  • již pečují miminko nebo malé děti ve věku do tří let

Výzkum ukazuje, že během prvních tří let po narození dítěte zažívají 2 ze 3 párů výrazný pokles kvality vztahu a také dramatický nárůst konfliktů a vzájemné nevraživosti.

Cílem programu „A jsme tři“ je vybavit páry znalostmi a dovednostmi, které jim umožní co nejlépe se vypořádat se změnami, které se typicky objevují první tři roky po narození dítěte.

Během workshopu „A jsme tři“ se naučíte:

  • zvýšit pocit blízkosti a vzájemné náklonnosti
  • posílit pocit, že proměnu v rodiče zažíváte společně
  • efektivně řešit konfl ikt
  • lépe rozumět vývoji vašeho dítěte
  • vytvořit podmínky pro to, aby se tatínkové nebáli zapojit do péče o dítě
  • zlepšit kvalitu interakcí mezi vámi a vaším dítětem
  • snížit riziko poporodní deprese

Stáhnout leták v PDF.

Termín: Dle individuální domluvy, Cena: 3 900,- Kč za celý pár (2 osoby).

Pro více informací o programu „A jsme tři“ se prosím informujte na recepci kliniky nebo nás kontaktujte se svými dotazy přes formulář níže:

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Eva Mom Platts
starstarstarstarstar

Atoda medical není jen tak ledajaká lékařská klinika, je to domov daleko od domova, když potřebujete péči o své děti. Od chvíle, kdy vejdete dovnitř, do chvíle, kdy odejdete, se cítíte vítáni, cítíte se opečováváni, cítíte se pochopeni. Recepce je čistá, prostorná, všechny recepční a recepční byli dobře vyškoleni a měli bezvadné chování, vidíte 2 pohovky, velký stůl pro pacienty, krásné a uklidňující umění na stěnách, české, anglické, německé knihy na poličce, pokud dostanete žízeň, při čekání máte občerstvení k dispozici ihned. Koupelny jsou také v areálu. Pokoje lékařů jsou dobře osvětlené, čisté, vybavené nástroji potřebnými pro vaši péči. Komunikoval jsem se společností Atoda medical prostřednictvím telefonu a e-mailu a vždy rychle odpověděli. Vřele doporučuji Atodu medical jednotlivcům i rodinám. Moje děti viděly MUDR. Podstolská, která byla milá, nikdy nespěchala, byla znalá, dobře se s ní domluvila, mluvila česky a anglicky (jsem Češka, vdaná v zahraničí).

photo
Iva Kuchařová
starstarstarstarstar

Pediatrie a paní doktorka Draxlová je TOP. Absolutně nikdo nemá problém dítě vyšetřit v sedě na zemi, počkat na správný okamžik. S dětmi jednají jako se sobě rovnými. Více takových pediatrií a lékařů!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.