logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Bércové vředy jsou chronickým dlouhodobým onemocněním

Nejenom, že bércové vředy mohou postihnout člověka jednou. Není výjimkou, že se i vrací. Ať už na ně máte podezření nebo tušíte problém podobného typu, objednejte se k nám na vyšetření.

Bércový vřed je problém kůže

Jak bércový vřed vypadá? Jedná se o chronický defekt kůže, charakteristický rozkladem tkáně a možnou nekrózou. Už to je samo o sobě důvod, proč se objednat k nám na kliniku na vyšetření, které bude spojeno se správnou diagnózou problému provedenou naším špičkovým lékařem.

Léčba bércového vředu by neměla být podceňována

Ať už vznikne z jakýchkoliv příčin, které pomůže odhalit naše bezbolestné a moderní vyšetření, je třeba říci, že léčba bércového vředu by neměla být podceňována. Jenom tak zamezíte jeho rozšíření a rizika možné amputace a docílíte jeho eliminace.

Jak léčba bércových vředů probíhá?

Správný postup doporučí náš lékař po vyšetření, které provede. Mezi používané varianty patří bandážování, vlhké ošetřování ran, ale i používání moderních hydrogelů, stejně jako aktivního uhlíku. Kontaktujte nás.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Dorota Kremer
starstarstarstarstar
Atoda má velice příjemný a profesionální přístup ke klientovi. Snaží se najít vždy řešení, které klienta uspokojí a celý personál je maximálně vstřícný, pečlivý a ochotný.
photo
Antoine Borg
starstarstarstarstar

Vřele doporučuji ATODU jako lékařskou kliniku - personál je přátelský, zdvořilý a vysoce efektivní. Je skvělé, že se můžete spolehnout na skupinu profesionálů, když je nejvíce potřebujete.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.