logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Bércové vředy jsou chronickým dlouhodobým onemocněním

Nejenom, že bércové vředy mohou postihnout člověka jednou. Není výjimkou, že se i vrací. Ať už na ně máte podezření nebo tušíte problém podobného typu, objednejte se k nám na vyšetření.

Bércový vřed je problém kůže

Jak bércový vřed vypadá? Jedná se o chronický defekt kůže, charakteristický rozkladem tkáně a možnou nekrózou. Už to je samo o sobě důvod, proč se objednat k nám na kliniku na vyšetření, které bude spojeno se správnou diagnózou problému provedenou naším špičkovým lékařem.

Léčba bércového vředu by neměla být podceňována

Ať už vznikne z jakýchkoliv příčin, které pomůže odhalit naše bezbolestné a moderní vyšetření, je třeba říci, že léčba bércového vředu by neměla být podceňována. Jenom tak zamezíte jeho rozšíření a rizika možné amputace a docílíte jeho eliminace.

Jak léčba bércových vředů probíhá?

Správný postup doporučí náš lékař po vyšetření, které provede. Mezi používané varianty patří bandážování, vlhké ošetřování ran, ale i používání moderních hydrogelů, stejně jako aktivního uhlíku. Kontaktujte nás.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Malika Inogamova
starstarstarstarstar
Příjemné prostředí, pěkný personál, rychle zajištění termínu a kvalitně vyšetření. Všecko je na vysoké úrovni, děkuji že se na Vás mužů obrátit s jakým koliv problémem a vždy dostanu kvalitnou péči !
photo
Gabriela Nováková
starstarstarstarstar

Využila jsem služeb fyzioterapeuta pana Strakoše, který mi pomohl zbavit se kontrakcí v hlavě po mrtvici.

Můj bratr využil služeb dermatologa pana Bortlíka, který mu pomohl s chronickým ekzémem, který se přestal vyskytovat.

Oba specialisté jsou vysocí profesionálové s empatií k zákazníkům.

Někteří další zaměstnanci – které jsem měl možnost poznat – jsou milí a ochotní pomoci. Prostředí je navíc příjemné a vstřícné k zákazníkům. Děkujeme za tak skvělý zážitek!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.