logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Bércové vředy jsou chronickým dlouhodobým onemocněním

Nejenom, že bércové vředy mohou postihnout člověka jednou. Není výjimkou, že se i vrací. Ať už na ně máte podezření nebo tušíte problém podobného typu, objednejte se k nám na vyšetření.

Bércový vřed je problém kůže

Jak bércový vřed vypadá? Jedná se o chronický defekt kůže, charakteristický rozkladem tkáně a možnou nekrózou. Už to je samo o sobě důvod, proč se objednat k nám na kliniku na vyšetření, které bude spojeno se správnou diagnózou problému provedenou naším špičkovým lékařem.

Léčba bércového vředu by neměla být podceňována

Ať už vznikne z jakýchkoliv příčin, které pomůže odhalit naše bezbolestné a moderní vyšetření, je třeba říci, že léčba bércového vředu by neměla být podceňována. Jenom tak zamezíte jeho rozšíření a rizika možné amputace a docílíte jeho eliminace.

Jak léčba bércových vředů probíhá?

Správný postup doporučí náš lékař po vyšetření, které provede. Mezi používané varianty patří bandážování, vlhké ošetřování ran, ale i používání moderních hydrogelů, stejně jako aktivního uhlíku. Kontaktujte nás.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Lucie Knezourkova
starstarstarstarstar
Atoda me oslovila uz od zacatku hledani na internetu, vse prehledne a jednoduche. Klient je na prvnim miste a jednani je vynikajici. Komunikace se vsemi od recepce po doktory je s takovou pijemne lidskou atmosferou s vysoce profesionalnim pristupem. Hned jsem si zaplatila clenstvi a s radosti. Objednani vzdy bylo na presnou hodinu, jeste si stihnete dat cerstvou kavu v salonku. Lucie.
photo
Daniel Bobek
starstarstarstarstar

Pan doktor Pavel Beno neuvěřitelný profesionál, ostatní také,sice zaplatíte,ale stojí to za to. Už po příchodu se začnete cítit jako VIP, jde přece i zdraví, už nikdy se nenechám ošetřit jinde. Už se těším na kontrolu, pan ex primář je kapacita,všem doporučuji a upřímně,zažil jsem toho už hodně po nemocnicích kde s k vám chovají jako by jste je obtezovali.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.