logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Dárkové poukazy pro všechny příležitosti!

Nejen na Vánoce se Vám hodí náš dárkový poukaz. Co je lepší, než darovat pohodlnou a příjemnou cestu ke zdraví?! Darujte:

  • celkovou lékařskou péči ve formě ročních členství
  • nebo jednorázovou lékařskou kontrolu
  • nebo masáž
  • či nutriční terapie.

To vše jsou v ATODA Medical žádané služby formou dárku. Pokud opravdu nevíte a bojíte se, že se netrefíte do přání svých nejbližších, pak darujte finanční hodnotu a obdarovaný si může zvolit sám, jakým způsobem si svůj dárek užije.

Ideální dárek i pro vaše zaměstnance! Samozřejmostí je množstevní sleva při nákupu většího počtu voucherů. Při větším počtu voucherů vám rádi připravíme i odpovídající design voucheru.

Nebo raději dárkové balení a zaslání či přiložení drobného dárku souvisejícího se službami ATODA Medical?

Rádi vám pomůžeme s výběrem. Poptejte se u nás.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Eva Mom Platts
starstarstarstarstar

Atoda medical není jen tak ledajaká lékařská klinika, je to domov daleko od domova, když potřebujete péči o své děti. Od chvíle, kdy vejdete dovnitř, do chvíle, kdy odejdete, se cítíte vítáni, cítíte se opečováváni, cítíte se pochopeni. Recepce je čistá, prostorná, všechny recepční a recepční byli dobře vyškoleni a měli bezvadné chování, vidíte 2 pohovky, velký stůl pro pacienty, krásné a uklidňující umění na stěnách, české, anglické, německé knihy na poličce, pokud dostanete žízeň, při čekání máte občerstvení k dispozici ihned. Koupelny jsou také v areálu. Pokoje lékařů jsou dobře osvětlené, čisté, vybavené nástroji potřebnými pro vaši péči. Komunikoval jsem se společností Atoda medical prostřednictvím telefonu a e-mailu a vždy rychle odpověděli. Vřele doporučuji Atodu medical jednotlivcům i rodinám. Moje děti viděly MUDR. Podstolská, která byla milá, nikdy nespěchala, byla znalá, dobře se s ní domluvila, mluvila česky a anglicky (jsem Češka, vdaná v zahraničí).

photo
Adam Jelínek
starstarstarstarstar

Do ATODA Medical, patřím už asi půl roku a za tu dobu jsem si vyzkoušel to jak nebýt v područí státního lékařství,  kdy čekáte na vyšetření měsíce a ještě musíte prosit. V ATODA Medical si za službu připlatíte ale vynaložených prostředků nelituju ani do jedné koruny, protože se k Vám chovají jako k zákazníkovi. Když to hoří tak máte termín do pár dnů téměř na cokoliv a  o to přeci ve zdraví jde.  Moc děkuji za skvělou práci a péči.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.