Firmy

V ATODA Medical umíme splnit i požadavky korporátních klientů. Pracovnělékařská péče je poskytována všem pacientům s ohledem na jejich potřeby.

Pracovnělékařské služby poskytujeme v zákonné i rozšířené formě

I k firemním klientům dokážeme v ATODA Medical přistupovat individuálně. Umíme nabídnout jak pracovnělékařské prohlídky vyhovující současným zákonům, tak i pracovně lékařské služby nadstandardního rozsahu pro jakoukoliv společnost a její zaměstnance. Stačí nás kontaktovat a společně probereme vaše požadavky, potřeby a cíle.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Pracovně lékařské služby jsou poskytovány odborníky v daném oboru

Disponujeme širokou škálou profesionálů, díky čemuž můžeme nabídnout pracovně lékařské služby od špičkových lékařů v oblastech psychologie, psychiatrie, osobnostního rozvoje a dalších oblastech, které souvisí právě s potřebami firemní klientely. Pracovně lékařská péče může být zaměřena tímto dnes tolik poptávaným směrem, přičemž bude doplněna klasickými službami praktického lékaře, internisty a fyzioterapeuta.

Zajišťujeme i pracovnělékařské prohlídky

Samozřejmostí našich služeb jsou i pracovnělékařské prohlídky, které vyžaduje zákon a které je třeba realizovat v požadovaném rozsahu. V ATODA Medical zajistíme péči dle současné legislativy, dle zákona č. 373/2011 Sb.

Můžeme vám nabídnout i kurzy první pomoci

U nás nebo ve vaší firmě. Individuální i skupinové.

Zaměstnanecké benefity

Vaši zaměstnanci můžou u nás čerpat zdravotní péči i z programu Cafeteria společností: Edenred.cz, Benefit-plus.eu, Benefity.cz

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00