logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Pracovnělékařské služby

poskytujeme v zákonné i rozšířené formě. V ATODA Medical umíme splnit i požadavky korporátních klientů. Pracovnělékařská péče je poskytována všem pacientům s ohledem na jejich potřeby.

I k firemním klientům dokážeme v ATODA Medical přistupovat individuálně. Umíme nabídnout jak pracovnělékařské prohlídky vyhovující současným zákonům, tak i pracovně lékařské služby nadstandardního rozsahu pro jakoukoliv společnost a její zaměstnance. Stačí nás kontaktovat a společně probereme vaše požadavky, potřeby a cíle.

Pracovně lékařské služby jsou poskytovány odborníky v daném oboru

Disponujeme širokou škálou profesionálů, díky čemuž můžeme nabídnout pracovně lékařské služby od špičkových lékařů v oblastech psychologie, psychiatrie, osobnostního rozvoje a dalších oblastech, které souvisí právě s potřebami firemní klientely. Pracovně lékařská péče může být zaměřena tímto dnes tolik poptávaným směrem, přičemž bude doplněna klasickými službami praktického lékaře, internisty a fyzioterapeuta.

 

Zajišťujeme i pracovnělékařské prohlídky

Samozřejmostí našich služeb jsou i pracovnělékařské prohlídky, které vyžaduje zákon a které je třeba realizovat v požadovaném rozsahu. V ATODA Medical zajistíme péči dle současné legislativy, dle zákona č. 373/2011 Sb.

 

Můžeme vám nabídnout i kurzy první pomoci

U nás nebo ve vaší firmě. Individuální i skupinové.

Zaměstnanecké benefity

Vaši zaměstnanci můžou u nás čerpat zdravotní péči i z programu Cafeteria společností: Edenred.cz, Benefit-plus.eu, Benefity.cz

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Peter Janec
starstarstarstarstar

V Atoda Medical jsem již využil služeb více specialistů a pokaždé jsem byl spokojen s vysokou kvalitou služeb a velmi příjemným přístupem. Totéž mohu říci o sestřičkách a recepčních, které vždy ochotně a rychle reagovaly na jakýkoli můj požadavek.

photo
Míla Havlová
starstarstarstarstar
Prijemne jednani, vsichni byli naprosto profesionalni od pani recepcni, sestricky, az po pani doktorku. Dekuji.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.