logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Pracovnělékařské služby

poskytujeme v zákonné i rozšířené formě. V ATODA Medical umíme splnit i požadavky korporátních klientů. Pracovnělékařská péče je poskytována všem pacientům s ohledem na jejich potřeby.

I k firemním klientům dokážeme v ATODA Medical přistupovat individuálně. Umíme nabídnout jak pracovnělékařské prohlídky vyhovující současným zákonům, tak i pracovně lékařské služby nadstandardního rozsahu pro jakoukoliv společnost a její zaměstnance. Stačí nás kontaktovat a společně probereme vaše požadavky, potřeby a cíle.

Pracovně lékařské služby jsou poskytovány odborníky v daném oboru

Disponujeme širokou škálou profesionálů, díky čemuž můžeme nabídnout pracovně lékařské služby od špičkových lékařů v oblastech psychologie, psychiatrie, osobnostního rozvoje a dalších oblastech, které souvisí právě s potřebami firemní klientely. Pracovně lékařská péče může být zaměřena tímto dnes tolik poptávaným směrem, přičemž bude doplněna klasickými službami praktického lékaře, internisty a fyzioterapeuta.

 

Zajišťujeme i pracovnělékařské prohlídky

Samozřejmostí našich služeb jsou i pracovnělékařské prohlídky, které vyžaduje zákon a které je třeba realizovat v požadovaném rozsahu. V ATODA Medical zajistíme péči dle současné legislativy, dle zákona č. 373/2011 Sb.

 

Můžeme vám nabídnout i kurzy první pomoci

U nás nebo ve vaší firmě. Individuální i skupinové.

Zaměstnanecké benefity

Vaši zaměstnanci můžou u nás čerpat zdravotní péči i z programu Cafeteria společností: Edenred.cz, Benefit-plus.eu, Benefity.cz

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Milan Valášek
starstarstarstarstar

Velmi profesionální přístup a naprosto perfektní chování k pacientovi. S veřejným zdravotnictvím neporovantelné.

photo
Sabina Günther
starstarstarstarstar
Docházím s roční dcerou k paní doktorce Podstolské. Jsem velmi spokojená s jejím individuálním přístupem, ochotou řešit i zdánlivé maličkosti. Samozřejmostí je profesionální a zároveň přátelský přístup. Také jsem ráda za příjemnou ordinaci s hracím kobercem, vyhřívaním nad přebalovacím pultem, možnost vjet s kočárkem až do ordinace. Péče sester a jejich asistence při prohlídkách je absolutně nadstandardní. Oceňuji i smskový systém, který včasné připomíná termín kontroly/vyšetření.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.