logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Gynekologie - sleva 50%

Jako podporu preventivních vyšetření a komplexní péče Vám nabízíme, při zakoupení balíčku Basic nebo úhradě Komplexního vstupního vyšetření provedeného praktickým lékařem/lékařkou, zvýhodněnou cenu za Cílené nebo Preventivní vyšetření na našem gynekologickém oddělení.

Jednorázová sleva 50% z aktuálních cen platí na Komplexní vstupní vyšetření nebo Cílené vyšetření a na provedení UZ vyšetření. (slevy se nekumulují)

Sleva neplatí na další, následná vyšetření a kontroly, na cytologie nebo jiné laboratorní testy.

Sleva je platná pro období do 29.2.2020 (provedení vyšetření do 29.2.2020).

Co naše gynekologické oddělení nabízí:

  • Preventivní a léčebná gynekologická péče
  • Péče o těhotné v těhotenské poradně
  • Zavádění nitroděložních tělísek
  • Vyšetření gynekologickým ultrazvukem
  • Očkování proti rakovině děložního čípku
  • Zajištění návazné péče – gynekologických výkonů či porodů

I v tomto oboru u nás najdete komplexní ambulantní péči nejvyšší odborné úrovně. Samozřejmostí je pro nás vždy individuální a citlivý přístup s dostatkem času na vyšetření i konzultaci nálezu a následné terapie, k dispozici máme rovněž špičkové přístrojové vybavení.

Pro naše pacientky jsou připraveny speciální Programy pro péči o matku a dítě. Samozřejmostí je tak nejen zajištění standardní předporodní péče, ale i řada nadstandardních vyšetření (kombinovaný screening v I. trimestru, neinvazivní prenatální testy, ultrazvukové vyšetření při každé těhotenské kontrole, 3D a 4D ultrazvukové vyšetření, nutriční a laktační poradenství, fyzioterapie, aj.) Pokud v těhotenství nastanou akutní zdravotní problémy, je možná nonstop konzultace naší gynekologické sestry, popřípadě lékaře. Těhotným ženám zajistíme přítomnost našeho lékaře nebo porodní asistentky při porodu. 

Řada zdravotních problémů, ať už gynekologických či souvisejících s těhotenstvím, vyžaduje k jejich úspěšnému řešení spolupráci lékařů jiných odborností. Využijte možnost nadstandardně široké mezioborové spolupráce, např. s fyzioterapeutkou, neurologem, imunologem či pediatrem (v rámci péče o matku a dítě).

Pokud je nutné vyšetření, léčba nebo hospitalizace na některém jiném specializovaném pracovišti mimo ATODA Medical, zajistíme pro vás tuto péči prostřednictvím sítě s námi spolupracujících lékařů. 

Zavolejte si pro první volný termín na recepci ATODA Medical.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Darek Filip
starstarstarstarstar

Úžasná recepční, Profesionální přístup, krátké objednání, žádné čekání, MUDr Beňo - super zákrok-super komunikace…jsem naprosto spokojen.

photo
Silvia Žiaková
starstarstarstarstar

V Atode máme členstvo celá rodina. Najviac skúseností máme s pediatriou, konkrétne Dr. Draxlová. Sme veľmi spokojný s prístupom, odbornosťou a empatiou pani doktorky aj sestričky. Ďakujeme

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.