logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Hledáme zdravotní sestru

ATODA Medical je jedním z předních poskytovatelů soukromé ambulantní zdravotní péče v Praze.

Pokud splňujete níže uvedené předpoklady, nabízíme Vám nástupní plat 50.000,-Kč měsíčně a další prémiové složky mzdy a zaměstnanecké benefity.

 

Jak budete v ATODA Medical trávit svoji pracovní dobu?

Zcela běžnými úkony – jako je příprava ordinace, asistence lékařce/lékaři, odběry, aplikace inj. a očkování, administrativa s tím spojená (práce na PC), dodržování Provozního řádu ordinace, práce s ambulantními přístroji 
 

Jaká bude nebo může být Vaše pracovní doba?

Pouze pondělí až pátek, žádný víkend nebo svátek. Po dohodě možné individuální rozvržení pracovní doby např do 4 dnů, nebo zkrácený úvazek.
 

Co Vám nabízíme jako další benefity?

Další prémiové složky mzdy, dovolená 5 týdnů, 2 Sick Days, zdravotní péči v plném rozsahu pro Vás a Vaše rodinné příslušníky, možnost využívat masáže a další nelékařské obory, hrazený mob. i datový tarif, zcela nebo částečně hrazený mobil. přístroj, opravdu krásné pracovní prostředí a spolupráci v malém, ale o to příjemnějším kolektivu, podporu dalšího vzdělávání.

Co od Vás budeme očekávat?

Profesní a proklientský přístup k našim klientům, samostatnost, spolehlivost, loajálnost, odpovědnost, chuť se naučit a pochopit, dobrou vůli spolupracovat a posunovat nejen sebe, ale i vše kolem sebe dál, přicházet s nápady a postřehy, hledat řešení… a to vše s úsměvem a empatií.

Samozřejmostí je potřebné vzdělání, velmi vítaná je praxe v podobném zařízení jako je ATODA Medical a znalost Aj slovem i písmem.
 

A co když jste absolvent či teprve student?

I pro Vás rádi najdeme uplatnění, jen se změnou nabídky mzdových podmínek a benefitů. Důležité je chtít se učit a naučit. Zaškolíme Vás ve všem důležitém a potřebném.
 

A co když jsem již dlouho z oboru?

Pokud se chcete vrátit do zdravotnictví nebo chcete vyzkoušet jen něco nového, platí to stejné jako u absolventů – naučíme a zaškolíme.
 

A co ještě dodat?

Naše práce a péče o klienty je velmi komplexní až multidisciplinární. Vyzkoušíte asistenci v ordinacích různých specializací, ale i u praktického lékaře nebo pediatra.

 

Zaujala Vás naše nabídka, ale chcete si ještě o všem popovídat?

Pak nám napište nebo zavolejte na níže uvedený kontakt a přijďte na nezávazné popovídání do prostor ATODA Medical.

Kontakt:
Kamila Voráčková
Mob: +420776617570
Email: k.vorackova@atodamedical.cz

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Joanna Varró
starstarstarstarstar

Doporučuji

photo
Frantisek Zeman
starstarstarstarstar
Super přístup a kvalita převyšuje cenu. Velmi doporučuji
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.