logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Liposukce podbradku: cena v podobě bolesti? Zkuste to bez operace!

Nemůžete přijít na to, jak se zbavit druhé brady? Pravidelně cvičíte a vyzkoušeli jste snad všechny možné diety? Jste štíhlí a přesto vás trápí dvojitá brada?

Odrazuje vás invazivní plastika podbradku? Cena, kterou museli lidé v podobě operace podbradku zaplatit, byla pro některé až příliš vysoká. Často se proto rozhodli zákrok odmítnout. S vývojem medicíny se však již nejedná o jediný způsob, jak odstranit dvojitou bradu, která vzniká zejména ztrátou elasticity kůže a ukládáním tuku do této oblasti. Co je a jak funguje injekční lipolýza (podbradek a okolní oblast)?

 

Po liposukce brady omládnete a budete se cítit sebevědomě

Injekční lipolýza (nejedná se přímo o odsátí tuku z brady, ale o rozpouštění) pomáhá odstranit fenomén dvojité brady, zbaví vás tuku v problémových partiích tváří a zvýrazňuje konturu dolní čelisti tím, že rozpouští podkožní tuk. Díky trvalému efektu odstranění podbradku se množství žen i mužů cítí sebevědoměji, omládnou a zhubnou v obličeji

Injekční lipolýza je revoluční nechirurgická metoda, která je vhodná pro muže i ženy od 18 let. Při jedné z nejnovějších neoperačních metod je po kosmetickém vyšetření dermatologem společně s lékařem stanoven stav pacienta, postup léčby a předběžný odhad množství opakování (většinou jsou potřeba dvě opakování).

 

Injekční lipolýza podbradku: cena zákroku a výhody

Kolik stojí rozpouštění, někdy mylně označováno jako odsátí, podbradku? Cena začíná na 6 000 Kč, ceník se může lišit individuálně dle stavu a přání pacienta.

Výhodou neinvazivní liposukce je odbourání přebytečného tuku, posílení a téměř bezbolestná modelace oválného tvaru obličeje, vypnutí pokožky a pozvednutí měkkých tkání. Díky lehčímu zákroku se pacient může navíc okamžitě po léčbě vrátit domů k běžným aktivitám. Dle rozsahu zákroku se může objevit otok, zarudnutí a malé modřinky, je proto dobré se soustředit na zdravý životní styl.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar
Atoda Medical je soukromé zařízení a jeho ceny jsou totožné s ostatními zařízeními tohoto druhu. Za to ale máme my klienti bonus v podobě nadstandardních služeb a za tím si stojím!!! Všichni lékaři, sestřičky ale i slečny recepční tvoří podle mého názoru skvělý tým a já se do této kliniky vždy těším. A že nejsem zrovna pacient, který si nechá všechno líbit:-) Mám svoje nároky, které nemůžu říci, že by nebyli plněny. Proto jsem si opět prodloužila registraci a zřejmě to tak i zůstane do budoucna. Chtěla bych poděkovat paní Karolíně Hrubé, která si získala moji důvěru a moc mě pomohla v situaci, se kterou jsem si nevěděla rady.Je to člověk na svém místě a velký profesionál. :-) Děkuji i všem ostatním .....
photo
Bárbara Mazetto
starstarstarstarstar

S lékaři v Atoda máme zatím jen dobré zkušenosti. Detmatolog byl skvělý a dokázal vyléčit u našeho chlapečka strašnou infekci a nekonečný ekzém. Pediatr je vždy velmi milý a dobře naslouchá, praktický lékař i gynekolog také. Všichni vždy starostliví a nápomocní, když je potřeba.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.