Liposukce podbradku: cena v podobě bolesti? Zkuste to bez operace!

Nemůžete přijít na to, jak se zbavit druhé brady? Pravidelně cvičíte a vyzkoušeli jste snad všechny možné diety? Jste štíhlí a přesto vás trápí dvojitá brada?

Odrazuje vás invazivní plastika podbradku? Cena, kterou museli lidé v podobě operace podbradku zaplatit, byla pro některé až příliš vysoká. Často se proto rozhodli zákrok odmítnout. S vývojem medicíny se však již nejedná o jediný způsob, jak odstranit dvojitou bradu, která vzniká zejména ztrátou elasticity kůže a ukládáním tuku do této oblasti. Co je a jak funguje injekční lipolýza (podbradek a okolní oblast)?

 

Po liposukce brady omládnete a budete se cítit sebevědomě

Injekční lipolýza (nejedná se přímo o odsátí tuku z brady, ale o rozpouštění) pomáhá odstranit fenomén dvojité brady, zbaví vás tuku v problémových partiích tváří a zvýrazňuje konturu dolní čelisti tím, že rozpouští podkožní tuk. Díky trvalému efektu odstranění podbradku se množství žen i mužů cítí sebevědoměji, omládnou a zhubnou v obličeji

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Injekční lipolýza je revoluční nechirurgická metoda, která je vhodná pro muže i ženy od 18 let. Při jedné z nejnovějších neoperačních metod je po kosmetickém vyšetření dermatologem společně s lékařem stanoven stav pacienta, postup léčby a předběžný odhad množství opakování (většinou jsou potřeba dvě opakování).

 

Injekční lipolýza podbradku: cena zákroku a výhody

Kolik stojí rozpouštění, někdy mylně označováno jako odsátí, podbradku? Cena začíná na 6 000 Kč, ceník se může lišit individuálně dle stavu a přání pacienta.

Výhodou neinvazivní liposukce je odbourání přebytečného tuku, posílení a téměř bezbolestná modelace oválného tvaru obličeje, vypnutí pokožky a pozvednutí měkkých tkání. Díky lehčímu zákroku se pacient může navíc okamžitě po léčbě vrátit domů k běžným aktivitám. Dle rozsahu zákroku se může objevit otok, zarudnutí a malé modřinky, je proto dobré se soustředit na zdravý životní styl.

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00