logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Liposukce podbradku: cena v podobě bolesti? Zkuste to bez operace!

Nemůžete přijít na to, jak se zbavit druhé brady? Pravidelně cvičíte a vyzkoušeli jste snad všechny možné diety? Jste štíhlí a přesto vás trápí dvojitá brada?

Odrazuje vás invazivní plastika podbradku? Cena, kterou museli lidé v podobě operace podbradku zaplatit, byla pro některé až příliš vysoká. Často se proto rozhodli zákrok odmítnout. S vývojem medicíny se však již nejedná o jediný způsob, jak odstranit dvojitou bradu, která vzniká zejména ztrátou elasticity kůže a ukládáním tuku do této oblasti. Co je a jak funguje injekční lipolýza (podbradek a okolní oblast)?

 

Po liposukce brady omládnete a budete se cítit sebevědomě

Injekční lipolýza (nejedná se přímo o odsátí tuku z brady, ale o rozpouštění) pomáhá odstranit fenomén dvojité brady, zbaví vás tuku v problémových partiích tváří a zvýrazňuje konturu dolní čelisti tím, že rozpouští podkožní tuk. Díky trvalému efektu odstranění podbradku se množství žen i mužů cítí sebevědoměji, omládnou a zhubnou v obličeji

Injekční lipolýza je revoluční nechirurgická metoda, která je vhodná pro muže i ženy od 18 let. Při jedné z nejnovějších neoperačních metod je po kosmetickém vyšetření dermatologem společně s lékařem stanoven stav pacienta, postup léčby a předběžný odhad množství opakování (většinou jsou potřeba dvě opakování).

 

Injekční lipolýza podbradku: cena zákroku a výhody

Kolik stojí rozpouštění, někdy mylně označováno jako odsátí, podbradku? Cena začíná na 6 000 Kč, ceník se může lišit individuálně dle stavu a přání pacienta.

Výhodou neinvazivní liposukce je odbourání přebytečného tuku, posílení a téměř bezbolestná modelace oválného tvaru obličeje, vypnutí pokožky a pozvednutí měkkých tkání. Díky lehčímu zákroku se pacient může navíc okamžitě po léčbě vrátit domů k běžným aktivitám. Dle rozsahu zákroku se může objevit otok, zarudnutí a malé modřinky, je proto dobré se soustředit na zdravý životní styl.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Jan Skovajsa
starstarstarstarstar
Skvělý servis, který ve zdravotnictví nemá obdoby.
photo
Petr Koubský
starstarstarstarstar
Po několika měsících od registrace jsem naprosto spokojen. Výtečná praktická lékařka i specializované služby, termínově pružní, příjemná recepce. Lidský přístup. Tahle si představuju lékařskou péči! Skvěle vynaložené peníze. Mimochodem, včas rozpoznali, že to na obličeji, o čem jsem si myslel, že je znamínko, není tak docela znamínko, a odeslali mě na životně důležitou operaci. Díky.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.