Operace není jediný způsob, jak se zbavit druhé brady

Druhá brada trápí mnohé z nás. Fenomén dnešní doby nesoucí označení “dvojitá brada” si nevybírá a přesto, že víc sužuje osoby s vyšší váhou, trpí na ni i štíhlí lidé. Mnohdy ani tréninkový plán s různými cviky, jiné cvičení či správné diety nejsou řešením, jak nemít druhou bradu a většina lidí začne následně přemýšlet nad radikálnějším řešením. Jenže operace vedoucí k odstranění dvojité brady nejednoho člověka odradí.

S vývojem medicíny ale operace není jediným řešením. Mnohem populárnější a méně invazivní zákrok, který si dokáže poradit se ztrátou elasticity kůže a ukládáním tuku v oblasti obličeje, je tzv. injekční lipolýza podbradku.

 

Představujeme vám rychlý a jednoduchý způsob, jak se zbavit dvojité brady

Injekční lipolýza je neinvazivním řešením, jak se zbavit dvojité brady. Nejen, že pomáhá odstranit dvojitou bradu, ale také zvýrazňuje konturu dolní čelisti tím, že rozpouští podkožní tuk. Efekt odstranění druhé brady je trvalý a u mnoha žen i mužů vede k nárůstu sebevědomí a mladšímu vzhledu.

Neinvazivní liposukce odbourává přebytečný tuk, posiluje a skoro bezbolestně modeluje oválný tvar obličeje, vypne pokožku a pozvedne měkké tkáně. Nechirurgický zákrok navíc umožňuje pacientovi navrácení se k běžným aktivitám hned po ukončení léčby.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Kolik vás bude stát odstranění druhé brady: cena

Jak na druhou bradu už víte, ale kolik zákrok stojí?

Rozpuštění tuku v oblasti podbradku (někdy mylně zaměňováno s odsátím tuku) stojí od 6 000 Kč, přičemž cena se může odvíjet od stavu konkrétního pacienta a jeho přání.

Tato revoluční nechirurgická metoda vhodná pro muže i ženy od 18 let tak odpovídá na otázku, jak odstranit druhou bradu bez nutnosti operace. Po absolvování kosmetického vyšetření dermatologem je společně s lékařem stanoven stav pacienta, postup léčby a předběžný odhad počtu opakování, kdy jsou většinou potřeba dvě opakování.

Objednejte se ještě dnes