logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Klinická psychologie


V současné době nenabízíme specializaci klinického psychologa.
Naše služby však stále zahrnují kompetentního psychologa, který je připraven Vám poskytnout podporu a poradenství v oblasti duševního zdraví.

 
Oblast psychologie jako takové má mnoho disciplín. V ATODA Medical se snažíme o co nejširší záběr. I proto je u nás nabízena i stále poptávanější klinická psychologie. Obor spojený s aplikováním poznatků o normálním či patologickém fungování lidské psychiky.

Klinická psychologie nabízí diagnostiku a léčbu

Díky našemu zkušenému týmu psychologů dokážeme nejenom správně diagnostikovat konkrétní psychickou poruchu, ale umíme také nabídnout odpovídající a účinnou léčbu. Klinická psychologie v našem zdravotnickém zařízení tak přináší pacientům výrazné pokroky a dobré výsledky. Mezi naše pacienty patří nejenom dospělí, ale i děti.

Klinická psychologie - Praha je na vysoké úrovni

Náš zkušený tým psychologů nabídne vždy tu nejlepší pomoc. A to jak díky své odbornosti, kterou naše klinická psychologie Praha má, tak i díky spolupráci s různými dalšími odborníky v řadě blízkých oborů.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Antoine Borg
starstarstarstarstar

Vřele doporučuji ATODU jako lékařskou kliniku - personál je přátelský, zdvořilý a vysoce efektivní. Je skvělé, že se můžete spolehnout na skupinu profesionálů, když je nejvíce potřebujete.

photo
Daniel Bobek
starstarstarstarstar

Pan doktor Pavel Beno neuvěřitelný profesionál, ostatní také,sice zaplatíte,ale stojí to za to. Už po příchodu se začnete cítit jako VIP, jde přece i zdraví, už nikdy se nenechám ošetřit jinde. Už se těším na kontrolu, pan ex primář je kapacita,všem doporučuji a upřímně,zažil jsem toho už hodně po nemocnicích kde s k vám chovají jako by jste je obtezovali.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.