logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Klinická psychologie

Oblast psychologie jako takové má mnoho disciplín. V ATODA Medical se snažíme o co nejširší záběr. I proto je u nás nabízena i stále poptávanější klinická psychologie. Obor spojený s aplikováním poznatků o normálním či patologickém fungování lidské psychiky.

Klinická psychologie nabízí diagnostiku a léčbu

Díky našemu zkušenému týmu psychologů dokážeme nejenom správně diagnostikovat konkrétní psychickou poruchu, ale umíme také nabídnout odpovídající a účinnou léčbu. Klinická psychologie v našem zdravotnickém zařízení tak přináší pacientům výrazné pokroky a dobré výsledky. Mezi naše pacienty patří nejenom dospělí, ale i děti.

Klinická psychologie - Praha je na vysoké úrovni

Náš zkušený tým psychologů nabídne vždy tu nejlepší pomoc. A to jak díky své odbornosti, kterou naše klinická psychologie Praha má, tak i díky spolupráci s různými dalšími odborníky v řadě blízkých oborů.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Bárbara Mazetto
starstarstarstarstar

S lékaři v Atoda máme zatím jen dobré zkušenosti. Detmatolog byl skvělý a dokázal vyléčit u našeho chlapečka strašnou infekci a nekonečný ekzém. Pediatr je vždy velmi milý a dobře naslouchá, praktický lékař i gynekolog také. Všichni vždy starostliví a nápomocní, když je potřeba.

photo
Zdeněk Dvořák
starstarstarstarstar
Přístup personálu, zorganizování pacientů, obecně kvalita poskytované péče.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.