logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Trápí vás krev ve stolici nebo krvácení z konečníku?

Pokud se objeví krev ve stolici nebo krvácení z konečníku, nepodceňujte danou situaci a rychle se objednejte na naši kliniku. Jaké má krev ve stolici příčiny? Problémem mohou být hemoroidy, prasklá sliznice konečníku, zánět tlustého střeva, ale i možný nádor. Problémy může mít dospělý, ale mohou se objevovat i u dětí. Při podezření na krev z konečníku náš špičkový lékař provede odborné vyšetření, diagnostikuje problém a při následné konzultaci doporučí vhodné možnosti, jak by mohla probíhat léčba s ohledem na diagnostiku toho, jaké jste měli příznaky.

Základní diagnostickou metodou je test na okultní krvácení

Právě test na okultní krvácení neboli TOKS či FOBT je metoda, která je prováděna naším lékařem. Test na krev ve stolici je zákrok jednoduchý a bezbolestný. Rozhodně se není čeho obávat. Vyšetření stolice na okultní krvácení probíhá tak, že je pouze odebrán malý vzorek stolice. Následně proběhne chemické vyšetření stolice, kde jsou odhaleny případné stopy krve. Ať už máte jenom podezření nebo vás trápí silné krvácení z konečníku při stolici, objednejte se k nám. Termín sjednáme co nejdříve, dle vašich možností.

Krev ve stolici a krvácení z konečníku? Objednejte se k nám na vyšetření

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Ana Fate
starstarstarstarstar

Skvělá klinika, velmi ochotné příjemné recepční! Navštívili jsme dermatoložku a byla prostě perfektní, cítíte se mnohem klidněji, když jste v rukou profesionála. Žádné čekání, přesně podle plánu a dokonce i káva je skvělá :)

photo
Frantisek Zeman
starstarstarstarstar
Super přístup a kvalita převyšuje cenu. Velmi doporučuji
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.