logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Lékařské zdravotní prohlídky řidičů

Zdravotní prohlídky řidičů poskytujeme pouze našim registrovaným pacientům.

Lékařská prohlídka pro získání nebo prodloužení řidičského průkazu je důležitým krokem v procesu řízení motorového vozidla. Lékařská prohlídka seniorů na řidičský průkaz (ale i osob mladších) je navržena s cílem zabezpečit zdravotní způsobilost. Řidičák by měli mít pouze ti, u nichž je prokázáno, že minimalizují riziko nehod způsobených zdravotními problémy.

Na naší soukromé klinice ATODA Medical provádíme:

  • běžné lékařské prohlídky řidičů
  • zdravotní prohlídky řidičů nad 60 let
  • lékařské prohlídky řidičů nad 65 let

Platnost lékařské prohlídky na řidičský průkaz závisí na mnoha faktorech, včetně věku řidiče a jeho zdravotního stavu. Obvykle je platnost této prohlídky omezena na určitý časový úsek, například na 10 let pro řidiče mladší 65 let. Lékařská prohlídka na řidičský průkaz po 65 letech je platná většinou na 5 let.

Flexibilní ordinační hodiny a kvalifikovaný personál

Máte zájem o získání řidičského průkazu a bydlíte v Praze nebo jejím okolí? V takovém případě máte možnost domluvit si telefonicky nebo e-mailem přesný termín v naší klinice ATODA Medical. Nabízíme vám pohodlnou dostupnost a flexibilní ordinační hodiny, které jsou ideální i pro ty s náročným harmonogramem. Pokud budete náhodou poblíž, rádi vás uvítáme. Stačí se zastavit u naší vstřícné recepce, kde si můžete sjednat termín podle vašich potřeb.

Chceme, abyste se nemuseli bát dlouhého čekání v čekárně a mohli si naplánovat den podle svých potřeb. Proto se u nás objednáte na přesný čas, který vám vyhovuje. Nemusí vás trápit ani hledání parkovacího místa. V ATODA Medical nabízíme dostatek parkovacích míst, abyste se mohli snadno a pohodlně dostat až k nám.

Vaše návštěva u nás bude od začátku do konce bez stresu a komplikací.

Zdravotní prohlídky řidičů nad 65 let

Zejména zdravotní prohlídky pro seniory na řidičský průkaz jsou posuzovány individuálně. Potvrzení o zdravotní způsobilosti může mít v tomto případě i kratší interval platnosti, pokud má řidič nějaké zdravotní problémy nebo omezení.

Během lékařské prohlídky praktický lékař zkoumá různé aspekty zdravotního stavu, jako je zrak, sluch, kardiovaskulární kondice a celková zdravotní pohoda. Na klinice ATODA Medical najdete excelentní specialisty a odborníky v každém lékařském oboru pod jednou střechou.

Je důležité si uvědomit, že vyšetření osob mladších 65 let i prohlídka řidičů v 65 letech je zajištěním bezpečnosti nejen samotného řidiče, ale i ostatních účastníků silničního provozu. Řidiči by měli pravidelně prověřovat svůj zdravotní stav a včas reagovat na případné problémy, které by mohly ovlivnit jejich schopnost bezpečně řídit vozidlo.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Míla Havlová
starstarstarstarstar
Prijemne jednani, vsichni byli naprosto profesionalni od pani recepcni, sestricky, az po pani doktorku. Dekuji.
photo
Malika Inogamova
starstarstarstarstar
Příjemné prostředí, pěkný personál, rychle zajištění termínu a kvalitně vyšetření. Všecko je na vysoké úrovni, děkuji že se na Vás mužů obrátit s jakým koliv problémem a vždy dostanu kvalitnou péči !
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.