logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Lucie Petráňová

Staniční dětská sestra, Laktační poradkyně
„Laktační poradna je určená pro všechny kojící maminky, ale i nastávající maminky, které se chtějí na kojení připravit. “
Čeština Angličtina

Laktační Poradenství:

V ATODA Medical se věnujeme individuální péči o matky a jejich děti.

    A co můžete očekávat?

 • Individuální péči: Každá matka a její dítě jsou jedineční. Naše laktační poradkyně věnuje každému setkání dostatek času, aby mohla poskytnout péči, která je plně personalizovaná.
   
 • Příjemné prostory: Naše prostory jsou navrženy tak, aby vytvářely příjemné a uklidňující prostředí pro všechny naše klienty.
   
 • Délka setkání: Objednáme Vás i s Vaším miminkem na 120 minut, protože víme, že péče o dítě může být komplexní a náročná. Nevadí nám, že je miminko trochu nevrlé nebo potřebuje ještě chvilku spát. Vaše pohodlí a potřeby jsou pro nás na prvním místě.
   

    A kdy je vhodné vyhledat pomoc nebo radu naší laktační poradkyně?

 • Při začátku kojení: Pokud jste novou nebo nastávající maminkou, máte dotazy či potřebujete podporu při začátku kojení.
   
 • Potřebujete pomoci s pozicí a technikou kojení: Ráda Vám pomůže s nalezením správné pozice a techniky, která bude pro Vás a Vaše miminko nejvhodnější.
   
 • Při bolestivém kojení: Pokud trpíte bolestmi nebo nepohodlím při kojení, Lucie pomůže identifikovat příčiny a pomoci Vám jej řešit.
   
 • Pokud si nejste jistá, že máte dostatek mléka nebo se obáváte, zda je Vaše mléko ,,kvalitní“.
   
 • Při nadbytečné tvorbě mléka.
   
 • ​​​​​​​Když miminko nepřibývá na váze.
   
 • Pokud se obáváte zánětu prsu, nebo máte podezření na zánět.

​​​​​​​

Nebojte se obrátit na Lucii s jakýmikoli dotazy nebo obavami ohledně kojení. Je tu pro Vás, abyste se cítili podporovaní a jistí ve své roli matky.


 

Chci objednat k lékaři
Lucie Petráňová - Fotka

Hodnocení našich pacientů

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Stanislava Foltýnová
starstarstarstarstar

Lepsiu kliniku som si nemohla vybrat. Pre mna uplne TOP. Tak mily a profesionalny personál aký je v Atode sa len tak nevidi. S mojim panickym strachom z jehal, sme nasli sposob ako som prekonala v pohode vsetky odbery pocas tehotenstva... gynekolog MUDr. Vlcek je pedant, ktory nic nepodcenuje! Po narodeni synceka, som prihlasila do atody i neho. Pravidelne kontroly v presny cas, kedy pridem a nemusim cakat sa ani z daleka nevyrovnaju tomu aky starostlivy ma pristup pani pediatrička! Pomer cena/kvalita je viac ako priaznivy!  Ked si zoberiem potaz v to, ze takmer vsetko mam pod jednou strechou a nemusim behat po polke Prahy...tak to za to rozhodne stoji!

photo
Joanna Varró
starstarstarstarstar

Doporučuji

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.