logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

MUDr. Marcela Lincová

Gynekologie a urogynekologie
Čeština Angličtina

Po studiu jsem působila na gynekologicko-porodnické klinice ve Fakultní nemocnici Bulovka, kde jsem získala cenné zkušenosti s komplexní péčí o pacientky. V roce 2016 jsem složila atestační zkoušku z gynekologie a porodnictví a v roce 2019 jsem dále rozšířila své znalosti a dovednosti v oblasti urogynekologie složením subspecializační zkoušky.

Před mým odchodem na mateřskou dovolenou jsem zastávala pozici vedoucí jednotky intenzivní péče na GPK Na Bulovce, kde jsem se aktivně podílela na péči o pacientky v nejkritičtějších stavech. Kromě klinické praxe se věnuji i pedagogické činnosti. Od roku 2015 působím jako asistent pro výuku na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kde předávám své znalosti a zkušenosti studentům medicíny.

Mám bohaté zkušenosti i s ambulantní praxí. Pracovala jsem na poliklinice Mazurská a v urogynambulanci Slezská, kde jsem se zaměřovala na diagnostiku a léčbu široké škály urogynekologických poruch, jako je inkontinence moči, prolaps panvových orgánů a další.

Péče o Vaše zdraví je mou prioritou. Vždy se snažím o individuální přístup ke každé pacientce a s empatií naslouchám Vašim potřebám a obavám.
 

Chci objednat k lékaři
MUDr. Marcela Lincová - Fotka

Praxe

Gynekologicko-porodnická klinika, Fakultní nemocnice Bulovka
2011
Asistent pro výuku 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy
2015 –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ současnost
Poliklinika Mazurská a Urogynambulance Slezská

Hodnocení našich pacientů

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Jaroslav Rejmont
starstarstarstarstar

Jsem s klinikou naprosto spokojen. Pěkné, čisté prostředí, dobrá organizace a hlavně, to co nedokázali vyřešit předchozí tři doktoři, to mi zde paní doktorka vyřešila při první návštěvě. Oceňuji profesionalitu doktorky--Urologie. Tisíceré díky !!!!

photo
Lenka Mariankova
starstarstarstarstar

Doporučuji

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.