logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

MUDr. Nader

Revmatologie
Čeština Angličtina Němčina

Lékař s bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi v oblasti revmatologie a interního lékařství. Mám vystudovanou Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni zakončené atestací v oboru revmatologie. Po studiu jsem působil jako lékař v Rokycanské nemocnici a od roku 2016 působím ve fakultní nemocnici v Plzni, kde se specializuji na diagnostiku a léčbu pacientů s revmatickými a interními onemocněními. Mám zkušenosti s moderními léčebnými postupy a technologiemi a jsem schopen navrhovat a realizovat efektivní léčebné plány. 

 

Chci objednat k lékaři
MUDr. Nader - Fotka

Praxe

Rokycanská nemocnice
2010-2016
Fakultní nemocnice Plzeň
2016-současnost

Hodnocení lékaře

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Daniel Bobek
starstarstarstarstar

Pan doktor Pavel Beno neuvěřitelný profesionál, ostatní také,sice zaplatíte,ale stojí to za to. Už po příchodu se začnete cítit jako VIP, jde přece i zdraví, už nikdy se nenechám ošetřit jinde. Už se těším na kontrolu, pan ex primář je kapacita,všem doporučuji a upřímně,zažil jsem toho už hodně po nemocnicích kde s k vám chovají jako by jste je obtezovali.

photo
Peter Janec
starstarstarstarstar
I've already used services of more specialists in Atoda Medical and every time I was satisfied with high quality service and very pleasant approach. All the same I can say about the nurses and receptionists who were always willing and quick to respond to any of my requests.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.