logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Mužská obřízka (Praha)

Cirkumcize, nebo-li obřízka penisu, je chirurgický zákrok odstraňující přebytečnou kůži z penisu.

Proč se pro ni pacienti rozhodují? Praktikuje se z různých důvodů, včetně náboženských či kulturních. Běžná je také obřízka ze zdravotních důvodů, kdy problémy s přetažením předkožky přes žalud mohou způsobit nepříjemné pocity nejen během pohlavního styku, ale také zvyšují riziko zánětů v oblasti žaludu. Obě tyto skutečnosti mohou negativně ovlivnit i schopnost erekce. Chcete začít řešit problémy s erekcí? V případě těchto obtíží je cirkumcize často nezbytným řešením. 

A proč se rozhodnout pro naší špičkovou soukromou kliniku? I když je obecně obřízka muže považována za bezpečný zákrok, vyžaduje se vždy lékařská odbornost. Uvědomujeme si, že se navíc jedná o velmi citlivou záležitost. Snažíme se vytvořit prostředí, které je příjemné a uvolněné, abyste se cítili co nejvíce pohodlně. Od příjemného recepčního personálu po pohodlné čekárny a moderně vybavený zákrokový sálek, na kterém u nás provádíme také vasektomie s maximálním ohledem na pohodlí a bezpečí klientů.

V ATODA Medical s naším týmem odborníků můžete mít jistotu, že jste ve spolehlivých rukou.

Obřízka v dospělosti u mužů v ATODA Medical

Úplná či částečná obřízka by měla být vždy prováděna na klinice, která zajistí bezpečný a úspěšný zákrok.

Ptáte se, proč by měla obřízka u dětí, obřízka u chlapců či obřízka u dospělých proběhnout právě na naší klinice? Zde je hned několik důvodů:

  • Zkušený tým odborníků: Naše klinika zaměstnává vysoce kvalifikované a zkušené chirurgy a lékaře, kteří mají odborné znalosti a dovednosti v oblasti cirkumcize.
  • Moderní vybavení a technologie: Naše klinika je vybavena nejmodernějším zařízením a technologiemi, při kterých je pánská obřízka prováděna s maximální přesností, bezpečností a účinností.
  • Bezpečnost a hygiena: U nás klademe bezpečnost a hygienu na první místo. Dodržujeme přísné hygienické normy a postupy, abychom minimalizovali riziko infekce a komplikací spojených s cirkumcizí.
  • Diskrétnost a důvěrnost: Respektujeme vaše soukromí. Vždy nastolíme diskrétní a důvěrnou atmosféru, ve které se budete cítit pohodlně a bezpečně.

Operace obřízky penisu (technika operace)

Jak probíhá samotná operace obřízky penisu?

Zákrok se provádí za použití lokální anestezie, která působí na nerv zodpovědný za citlivost penisu. Předkožka je odstraněna skalpelem a okraje kůže jsou sešity vstřebatelnými stehy. Zákrok trvá obvykle méně než 40 minut a následně je nutné dodržovat určitá omezení i pečlivou péči, aby se vše perfektně zahojilo.

Čas hojení je individuální u každého pacienta, ale obvykle trvá minimálně dva týdny. Během této doby je vhodné vyvarovat se větší fyzické námahy a sexuální aktivitě minimálně po dobu čtyř až šesti týdnů. Je nutné omezit také dlouhé koupele a návštěvy sauny. To vše alespoň do doby, než se vstřebatelné stehy zcela vstřebají.

 

Mužská obřízka: cena je vypočítána dle individuálních požadavků

Zakládáme si na individuální péči a přístupu. Každý klient je pro nás jedinečný, a proto klademe důraz na individuální péči a přístup, od které se odvíjí i cena. Naši odborníci si vyslechnou vaše potřeby, obavy a preference a poskytnou vám personalizovanou péči a podporu po celou dobu zákroku.

Naší předností je komplexní lékařská péče pod jednou střechou, kdy spolu jednotlivá oddělení (například urologie a chirurgie) úzce spolupracují. Díky tomu můžeme poskytnout našim pacientům nejlepší možnou péči.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Jan Skovajsa
starstarstarstarstar
Skvělý servis, který ve zdravotnictví nemá obdoby.
photo
Dusan Kozusnik
starstarstarstarstar

Máme ty nejlepší zkušenosti s Atodou, která se stará o naše dva malé syny, velmi profesionální služby.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.