K nastřelování náušnic (Praha) používáme speciální přístroj ze Švédska

Naši lékaři z ATODA Medical pracují se sadou Blomdahl Medical Ear Piercing. Švédská firma Blomdahl, která vznikla téměř před 40 lety jako rodinná společnost v Halmstadu, dodržuje vysoké standardy, získali dokonce certifikát pro výrobu zdravotnických prostředků podle normy ISO 13485. Blomdahl klade důraz na nejnovější materiály, které jsou antialergenní. Zcela se vyhýbají toxickým a karcinogenním látkám.

Používáme nastřelovací náušnice od firmy Blomdahl, které jsou vyráběny z čistého lékařského plastu, u kterého je nejmenší riziko alergických reakcí. Tato švédská společnost vyrábí šperky z prvotřídního plastu lékařské kvality, čímž si zasloužila naší důvěru.

Propíchnutí ucha náušnicí Kytička   Propíchnutí ucha náušnicí Krystal   Propíchnutí ucha náušnicí Duha

 

Nastřelování náušnic: cena nízká, aplikace rychlá a bezpečná

Protože chceme pro naše pacienty jen to nejlepší, stejně jako samotné náušnice, tak i nastřelovací pistole na náušnice (nastřelovač náušnic) je od značky Blomdahl. Postup probíhá stejně u miminka i dospělého. Zhruba po 6 týdnech můžete vyměnit náušnice Blomdahl za náušnice trvalé.

Vše trvá jen malou chvilku, aplikace je téměř bezbolestná. Nemusíte se bát krve, alergií, hnisu. Aplikace je 100 % přesná.

Je nutné vynechat plavání ve veřejných bazénech následující jeden až dva týdny.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

 

Komplexní lékařská péče včetně nastřelení náušnic (Praha)

Předností ATODA Medical je komplexní lékařská péče pod jednou střechou. Máme bohaté zkušenosti se starostí o dospělé, stejně tak s pediatrií. Nezůstáváme pouze u diagnostiky a léčby, pokud si to rodiče přejí, rádi poradíme také s výchovou. Náš citlivý a vnímavý přístup aplikujeme také při nastřelování náušnic miminku.

Při nastřelení náušnice pro miminko i dospělého se soustředíme nejen na české pacienty, ale také na zahraniční klientelu (cizince, turisty, expaty), přičemž spolupracujeme nejen s tuzemskými, ale i se zahraničními pojišťovnami.

 

Rychlé nastřelení náušnic: cena od 550 Kč

Kompletní ceník s položkami týkajícími se propíchnutí ucha (a náušnic z čistého lékařského plastu, u kterého je nejmenší riziko alergických reakcí) je k dispozici na recepci. Cena začíná na 550 Kč za 1 ks.

Objednejte se ještě dnes