logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
 Během státního svátku 28.9. bude klinika zavřena
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
 Během státního svátku 28.9. bude klinika zavřena

K nastřelování náušnic (Praha) používáme speciální přístroj ze Švédska

Naši lékaři z ATODA Medical pracují se sadou Blomdahl Medical Ear Piercing. Švédská firma Blomdahl, která vznikla téměř před 40 lety jako rodinná společnost v Halmstadu, dodržuje vysoké standardy, získali dokonce certifikát pro výrobu zdravotnických prostředků podle normy ISO 13485. Blomdahl klade důraz na nejnovější materiály, které jsou antialergenní. Zcela se vyhýbají toxickým a karcinogenním látkám.

Používáme nastřelovací náušnice od firmy Blomdahl, které jsou vyráběny z čistého lékařského plastu, u kterého je nejmenší riziko alergických reakcí. Tato švédská společnost vyrábí šperky z prvotřídního plastu lékařské kvality, čímž si zasloužila naší důvěru.

Propíchnutí ucha náušnicí Kytička   Propíchnutí ucha náušnicí Krystal   Propíchnutí ucha náušnicí Duha

 

Nastřelování náušnic: cena nízká, aplikace rychlá a bezpečná

Protože chceme pro naše pacienty jen to nejlepší, stejně jako samotné náušnice, tak i nastřelovací pistole na náušnice (nastřelovač náušnic) je od značky Blomdahl. Postup probíhá stejně u miminka i dospělého. Zhruba po 6 týdnech můžete vyměnit náušnice Blomdahl za náušnice trvalé.

Vše trvá jen malou chvilku, aplikace je téměř bezbolestná. Nemusíte se bát krve, alergií, hnisu. Aplikace je 100 % přesná.

Je nutné vynechat plavání ve veřejných bazénech následující jeden až dva týdny.

 

Komplexní lékařská péče včetně nastřelení náušnic (Praha)

Předností ATODA Medical je komplexní lékařská péče pod jednou střechou. Máme bohaté zkušenosti se starostí o dospělé, stejně tak s pediatrií. Nezůstáváme pouze u diagnostiky a léčby, pokud si to rodiče přejí, rádi poradíme také s výchovou. Náš citlivý a vnímavý přístup aplikujeme také při nastřelování náušnic miminku.

Při nastřelení náušnice pro miminko i dospělého se soustředíme nejen na české pacienty, ale také na zahraniční klientelu (cizince, turisty, expaty), přičemž spolupracujeme nejen s tuzemskými, ale i se zahraničními pojišťovnami.

 

Rychlé nastřelení náušnic: cena od 750 Kč

Kompletní ceník s položkami týkajícími se propíchnutí ucha (a náušnic z čistého lékařského plastu, u kterého je nejmenší riziko alergických reakcí) je k dispozici na recepci. Cena začíná na 750 Kč za 1 ks.

 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Lucie Knezourkova
starstarstarstarstar
Atoda me oslovila uz od zacatku hledani na internetu, vse prehledne a jednoduche. Klient je na prvnim miste a jednani je vynikajici. Komunikace se vsemi od recepce po doktory je s takovou pijemne lidskou atmosferou s vysoce profesionalnim pristupem. Hned jsem si zaplatila clenstvi a s radosti. Objednani vzdy bylo na presnou hodinu, jeste si stihnete dat cerstvou kavu v salonku. Lucie.
photo
Adam Jelínek
starstarstarstarstar

Do ATODA Medical, patřím už asi půl roku a za tu dobu jsem si vyzkoušel to jak nebýt v područí státního lékařství,  kdy čekáte na vyšetření měsíce a ještě musíte prosit. V ATODA Medical si za službu připlatíte ale vynaložených prostředků nelituju ani do jedné koruny, protože se k Vám chovají jako k zákazníkovi. Když to hoří tak máte termín do pár dnů téměř na cokoliv a  o to přeci ve zdraví jde.  Moc děkuji za skvělou práci a péči.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.