logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

K nastřelování náušnic (Praha) používáme speciální přístroj ze Švédska

Naši lékaři z ATODA Medical pracují se sadou Blomdahl Medical Ear Piercing. Švédská firma Blomdahl, která vznikla téměř před 40 lety jako rodinná společnost v Halmstadu, dodržuje vysoké standardy, získali dokonce certifikát pro výrobu zdravotnických prostředků podle normy ISO 13485. Blomdahl klade důraz na nejnovější materiály, které jsou antialergenní. Zcela se vyhýbají toxickým a karcinogenním látkám.

Používáme nastřelovací náušnice od firmy Blomdahl, které jsou vyráběny z čistého lékařského plastu, u kterého je nejmenší riziko alergických reakcí. Tato švédská společnost vyrábí šperky z prvotřídního plastu lékařské kvality, čímž si zasloužila naší důvěru.

Propíchnutí ucha náušnicí Kytička   Propíchnutí ucha náušnicí Krystal   Propíchnutí ucha náušnicí Duha

 

Nastřelování náušnic: cena nízká, aplikace rychlá a bezpečná

Protože chceme pro naše pacienty jen to nejlepší, stejně jako samotné náušnice, tak i nastřelovací pistole na náušnice (nastřelovač náušnic) je od značky Blomdahl. Postup probíhá stejně u miminka i dospělého. Zhruba po 6 týdnech můžete vyměnit náušnice Blomdahl za náušnice trvalé.

Vše trvá jen malou chvilku, aplikace je téměř bezbolestná. Nemusíte se bát krve, alergií, hnisu. Aplikace je 100 % přesná.

Je nutné vynechat plavání ve veřejných bazénech následující jeden až dva týdny.

 

Komplexní lékařská péče včetně nastřelení náušnic (Praha)

Předností ATODA Medical je komplexní lékařská péče pod jednou střechou. Máme bohaté zkušenosti se starostí o dospělé, stejně tak s pediatrií. Nezůstáváme pouze u diagnostiky a léčby, pokud si to rodiče přejí, rádi poradíme také s výchovou. Náš citlivý a vnímavý přístup aplikujeme také při nastřelování náušnic miminku.

Při nastřelení náušnice pro miminko i dospělého se soustředíme nejen na české pacienty, ale také na zahraniční klientelu (cizince, turisty, expaty), přičemž spolupracujeme nejen s tuzemskými, ale i se zahraničními pojišťovnami.

 

Rychlé nastřelení náušnic: cena od 750 Kč

Kompletní ceník s položkami týkajícími se propíchnutí ucha (a náušnic z čistého lékařského plastu, u kterého je nejmenší riziko alergických reakcí) je k dispozici na recepci. Cena začíná na 750 Kč za 1 ks.

 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Antoine Borg
starstarstarstarstar

Vřele doporučuji ATODU jako lékařskou kliniku - personál je přátelský, zdvořilý a vysoce efektivní. Je skvělé, že se můžete spolehnout na skupinu profesionálů, když je nejvíce potřebujete.

photo
Petr Koubský
starstarstarstarstar

Po několika měsících od registrace jsem naprosto spokojen. Výtečná praktická lékařka i specializované služby, termínově pružní, příjemná recepce. Lidský přístup. Tahle si představuju lékařskou péči! Skvěle vynaložené peníze. Mimochodem, včas rozpoznali, že to na obličeji, o čem jsem si myslel, že je znamínko, není tak docela znamínko, a odeslali mě na životně důležitou operaci. Díky.

Petr Koubský je český publicista, analytik informačních a komunikačních médií a pedagog. Od roku 2018 působí jako redaktor pro vědu a technologie Deníku N. Napsal a přeložil několik knih o IT, učí na VŠE a FF UK. Pracoval postupně jako programátor, pak v Softwarových novinách, byl šéfredaktorem časopisu Inside a ředitelem iCollege.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.