logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
AKCE leden 2024: ZDARMA konzultace a vyšetření k našim chirurgickým zákrokům.
Úvodní obrázek

Trápí vás znaménko? Či možná lipom, aterom, ganglion, pilonidální sinus nebo jiné podobné útvary? Nebo vás trápí zarostlý nehet? Nechte se vyšetřit a zbavte se starostí.

Nabízíme bezplatné vstupní vyšetření pro kožní útvary a obtíže s nehtovým lůžkem, s možností chirurgického řešení.
Zimní období je ideální pro chirurgické odstranění problémových útvarů. Chladné počasí podporuje efektivní hojení ran a minimalizuje riziko pigmentace jizev.

Naše bezplatné vstupní vyšetření bude platit celý leden. Samotný chirurgický zákrok v lokální anestezii můžeme naplánovat nejen v lednu, ale i v dalších zimních nebo jarních měsících, tak aby vám termín nejlépe vyhovoval.

V případě zájmu o rezervaci termínu nebo pro další informace nás neváhejte kontaktovat. 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Iva Kuchařová
starstarstarstarstar

Pediatrie a paní doktorka Draxlová je TOP. Absolutně nikdo nemá problém dítě vyšetřit v sedě na zemi, počkat na správný okamžik. S dětmi jednají jako se sobě rovnými. Více takových pediatrií a lékařů!

photo
Daniel Bobek
starstarstarstarstar

Pan doktor Pavel Beno neuvěřitelný profesionál, ostatní také,sice zaplatíte,ale stojí to za to. Už po příchodu se začnete cítit jako VIP, jde přece i zdraví, už nikdy se nenechám ošetřit jinde. Už se těším na kontrolu, pan ex primář je kapacita,všem doporučuji a upřímně,zažil jsem toho už hodně po nemocnicích kde s k vám chovají jako by jste je obtezovali.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.