logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Laserové ošetření akné
Úvodní obrázek

Trápí vás akné a už jste vyzkoušeli vše, ale bez výsledku?

Laserové ošetření akné může být řešením, které hledáte. Tato inovativní metoda je bezpečná a efektivní a pomáhá zbavit se akné v jakémkoli stadiu.

Jak laserové ošetření funguje?

Laser proniká paprskem přímo k mazovým žlázám a zastavuje tvorbu akné a zásadně vylepšuje vzhled jizev.

  • Zničí bakterie Propionibacterium acnes, které způsobují zánět a tvorbu pupínků.
  • Snižuje produkci mazu, čímž se snižuje mastnota pleti a předchází se ucpávání pórů.
  • Stimuluje produkci kolagenu, čímž se zlepšuje textura pleti a redukují se jizvy po akné.

Výhody laserového ošetření:

  • Bezpečná a efektivní metoda
  • Vhodná pro všechny typy pleti
  • Rychlé a téměř bezbolestné ošetření
  • Minimální doba hojení
  • Dlouhodobé výsledky

Laserové ošetření: Co vás čeká?
Ošetření je obvykle rychlý zákrok, trvající 25-40 minut. Během ošetření můžete pociťovat mírné brnění nebo štípání. Po zákroku se může objevit zarudnutí a otok, které však během několika hodin odezní.
Počet potřebných ošetření se liší v závislosti na závažnosti akné. Většina klientů potřebuje 3-5 ošetření v intervalu 4-6 týdnů.

Po ošetření:
Pokožka je po zákroku 2-5 dnů zarudlá. Pokožku je potřeba po zákroku intenzivně promazávat a chránit před UV záření.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Eva Mom Platts
starstarstarstarstar

Atoda medical není jen tak ledajaká lékařská klinika, je to domov daleko od domova, když potřebujete péči o své děti. Od chvíle, kdy vejdete dovnitř, do chvíle, kdy odejdete, se cítíte vítáni, cítíte se opečováváni, cítíte se pochopeni. Recepce je čistá, prostorná, všechny recepční a recepční byli dobře vyškoleni a měli bezvadné chování, vidíte 2 pohovky, velký stůl pro pacienty, krásné a uklidňující umění na stěnách, české, anglické, německé knihy na poličce, pokud dostanete žízeň, při čekání máte občerstvení k dispozici ihned. Koupelny jsou také v areálu. Pokoje lékařů jsou dobře osvětlené, čisté, vybavené nástroji potřebnými pro vaši péči. Komunikoval jsem se společností Atoda medical prostřednictvím telefonu a e-mailu a vždy rychle odpověděli. Vřele doporučuji Atodu medical jednotlivcům i rodinám. Moje děti viděly MUDR. Podstolská, která byla milá, nikdy nespěchala, byla znalá, dobře se s ní domluvila, mluvila česky a anglicky (jsem Češka, vdaná v zahraničí).

photo
Lucie Knezourkova
starstarstarstarstar
Atoda me oslovila uz od zacatku hledani na internetu, vse prehledne a jednoduche. Klient je na prvnim miste a jednani je vynikajici. Komunikace se vsemi od recepce po doktory je s takovou pijemne lidskou atmosferou s vysoce profesionalnim pristupem. Hned jsem si zaplatila clenstvi a s radosti. Objednani vzdy bylo na presnou hodinu, jeste si stihnete dat cerstvou kavu v salonku. Lucie.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.