logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Operační výkony –⁠ chirurgie
Úvodní obrázek

Provádíme u nás širokou škálu chirurgických zákroků a poskytujeme komplexní operační řešení pro různé chirurgické problémy.

S odborností v oblasti břišní chirurgie, žlučových a ledvinových kamenů, polypů, pupečních kýl a tříselných kýl, poskytujeme špičkovou péči při přípravě a provedení operace.

Na základě konzultace s lékařem k jednodenní chirurgii či náročnějším výkonům vám bude poskytnuta kvalitní péče po celou dobu vašeho léčebného procesu.

V případě nutnosti můžeme zajištění operačního výkonu v celkové anestezii provést v rámci jednodenní chirurgie.

Při náročnějších chirurgických výkonech v celkové anestezii s nezbytností delší nebo intenzivní pooperační péče můžeme zajistit operační výkon na specializovaném pracovišti. Zajistíme, že dostanete nejlepší péči a pozornost, kterou potřebujete.
 

Věříme, že vaše důvěra je klíčová. S naším chirurgickým týmem můžete očekávat kvalitní péči, profesionální přístup a důkladnou přípravu na operaci. Zajistíme, že budete dobře informováni o celém procesu, abyste měli jasný přehled a cítili se v bezpečí během celého chirurgického postupu.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Aleš Háma
starstarstarstarstar
ATODA Medical je pro mne ostrov péče v servisu o mé tělo. Lidský přístup, komfort a flexibilita to jsou důvody proč, když mé tělo něco potřebuje, jdu právě sem.
photo
Sabina Günther
starstarstarstarstar
Docházím s roční dcerou k paní doktorce Podstolské. Jsem velmi spokojená s jejím individuálním přístupem, ochotou řešit i zdánlivé maličkosti. Samozřejmostí je profesionální a zároveň přátelský přístup. Také jsem ráda za příjemnou ordinaci s hracím kobercem, vyhřívaním nad přebalovacím pultem, možnost vjet s kočárkem až do ordinace. Péče sester a jejich asistence při prohlídkách je absolutně nadstandardní. Oceňuji i smskový systém, který včasné připomíná termín kontroly/vyšetření.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.