logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Operační výkony –⁠ chirurgie
Úvodní obrázek

Provádíme u nás širokou škálu chirurgických zákroků a poskytujeme komplexní operační řešení pro různé chirurgické problémy.

S odborností v oblasti břišní chirurgie, žlučových a ledvinových kamenů, polypů, pupečních kýl a tříselných kýl, poskytujeme špičkovou péči při přípravě a provedení operace.

Na základě konzultace s lékařem k jednodenní chirurgii či náročnějším výkonům vám bude poskytnuta kvalitní péče po celou dobu vašeho léčebného procesu.

V případě nutnosti můžeme zajištění operačního výkonu v celkové anestezii provést v rámci jednodenní chirurgie.

Při náročnějších chirurgických výkonech v celkové anestezii s nezbytností delší nebo intenzivní pooperační péče můžeme zajistit operační výkon na specializovaném pracovišti. Zajistíme, že dostanete nejlepší péči a pozornost, kterou potřebujete.
 

Věříme, že vaše důvěra je klíčová. S naším chirurgickým týmem můžete očekávat kvalitní péči, profesionální přístup a důkladnou přípravu na operaci. Zajistíme, že budete dobře informováni o celém procesu, abyste měli jasný přehled a cítili se v bezpečí během celého chirurgického postupu.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Kamila Vorackova
starstarstarstarstar

Byla sem zde na komplexní prohlídce a mohu jen doporučit, skvělý přístup velmi milé jednání.

photo
Iva Kuchařová
starstarstarstarstar

Pediatrie a paní doktorka Draxlová je TOP. Absolutně nikdo nemá problém dítě vyšetřit v sedě na zemi, počkat na správný okamžik. S dětmi jednají jako se sobě rovnými. Více takových pediatrií a lékařů!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.