logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
PCR TEST / VÝTĚR Z NOSU NA COVID NEPROVÁDÍME!
Úvodní obrázek

Od pátku bojujeme s tím, že nás MZCR chybně uvedlo na seznam míst, kde je prováděn PCR test!

ATODA Medical PCR test na COVID neprovádí!

Ačkoliv jsme do telefonu úřednici z ministerstva, která nás s dotazem na provádění PCR oslovila,  několikrát opakovali, že neděláme PCR test , ale jen rychlotest  z prstu, stejně jsme se na seznamu MZCR objevili.

Od pondělí urguji a prosím, aby nás ze seznamu MZCR vymazalo. Bohužel odpovědí je, že to nejde tak rychle, neboť pracovníci ministerstva jsou příliš vytížení...

Je nám extrémně líto klientů, kteří k nám bez předchozí telefonické konzultace přijdou a očekávají službu slibovanou na stránkách MZCR. Samozřejmě chápu i jejich rozhořčení, které často směřují i na naše hlavy. Volající i příchozí opravdu extrémně vyčerpávají kapacity našeho klientského centra - stejné dotazy a stejné odpovědi ohledně provádění PCR v ATODA Medical.

Dnes vpodvečer jsem zjistila, že stejný = chybný seznam uvedl / přetiskl i Seznam.cz!

Otázka je, zda příslušní agenti na MZCR chápou rozdíl mezi PCR testem a rapid testem z prstu nebo zda je to nějaký zlý úmysl. Každopádně zlý sen, do kterého jsme se propadli v půlce března, pokračuje dalším levelem.

 

Romana Hašová

ředitelka ATODA Medical

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Dada Vcelak
starstarstarstarstar
Nase deti maji zaplacene clenstvi jiz druhy rok a nelitujeme,urcite budeme pokracovat. Mame srovnani s dalsimi velkymi konkurenty v Praze, co nabizeji stejne sluzby, ale pristup a ochota vyjit nam vstric a treba jen poradit po telefonu neni problem. Prirovnanim jako kdyz mate luxusni auto a nejezdi dobre,tak budete spokojeni s mene luxusnim, ale se skvelymi jizdnimi vlastnostmi...tady dostanete oboji, zadne kompromisy. Krasna klinika, mily a vstricny personal, profesionalni vysetreni, parkovani primo u kliniky a kdyz je treba neco z lekarny, je hned za rohem. Doporucujeme!
photo
Aleš Háma
starstarstarstarstar
ATODA Medical je pro mne ostrov péče v servisu o mé tělo. Lidský přístup, komfort a flexibilita to jsou důvody proč, když mé tělo něco potřebuje, jdu právě sem.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.