logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
PCR TEST / VÝTĚR Z NOSU NA COVID NEPROVÁDÍME!
Úvodní obrázek

Od pátku bojujeme s tím, že nás MZCR chybně uvedlo na seznam míst, kde je prováděn PCR test!

ATODA Medical PCR test na COVID neprovádí!

Ačkoliv jsme do telefonu úřednici z ministerstva, která nás s dotazem na provádění PCR oslovila,  několikrát opakovali, že neděláme PCR test , ale jen rychlotest  z prstu, stejně jsme se na seznamu MZCR objevili.

Od pondělí urguji a prosím, aby nás ze seznamu MZCR vymazalo. Bohužel odpovědí je, že to nejde tak rychle, neboť pracovníci ministerstva jsou příliš vytížení...

Je nám extrémně líto klientů, kteří k nám bez předchozí telefonické konzultace přijdou a očekávají službu slibovanou na stránkách MZCR. Samozřejmě chápu i jejich rozhořčení, které často směřují i na naše hlavy. Volající i příchozí opravdu extrémně vyčerpávají kapacity našeho klientského centra - stejné dotazy a stejné odpovědi ohledně provádění PCR v ATODA Medical.

Dnes vpodvečer jsem zjistila, že stejný = chybný seznam uvedl / přetiskl i Seznam.cz!

Otázka je, zda příslušní agenti na MZCR chápou rozdíl mezi PCR testem a rapid testem z prstu nebo zda je to nějaký zlý úmysl. Každopádně zlý sen, do kterého jsme se propadli v půlce března, pokračuje dalším levelem.

 

Romana Hašová

ředitelka ATODA Medical

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Malika Inogamova
starstarstarstarstar
Příjemné prostředí, pěkný personál, rychle zajištění termínu a kvalitně vyšetření. Všecko je na vysoké úrovni, děkuji že se na Vás mužů obrátit s jakým koliv problémem a vždy dostanu kvalitnou péči !
photo
Radko Prague
starstarstarstarstar
Vyjímečná úroveň a kvalita
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.