logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
PCR TEST / VÝTĚR Z NOSU NA COVID NEPROVÁDÍME !!!

Od pátku bojujeme s tím, že nás MZCR chybně uvedlo na seznam míst, kde je prováděn PCR test!

ATODA Medical PCR test na COVID neprovádí!

Ačkoliv jsme do telefonu úřednici z ministerstva, která nás s dotazem na provádění PCR oslovila,  několikrát opakovali, že neděláme PCR test , ale jen rychlotest  z prstu, stejně jsme se na seznamu MZCR objevili.

Od pondělí urguji a prosím, aby nás ze seznamu MZCR vymazalo. Bohužel odpovědí je, že to nejde tak rychle, neboť pracovníci ministerstva jsou příliš vytížení...

Je nám extrémně líto klientů, kteří k nám bez předchozí telefonické konzultace přijdou a očekávají službu slibovanou na stránkách MZCR. Samozřejmě chápu i jejich rozhořčení, které často směřují i na naše hlavy. Volající i příchozí opravdu extrémně vyčerpávají kapacity našeho klientského centra - stejné dotazy a stejné odpovědi ohledně provádění PCR v ATODA Medical.

Dnes vpodvečer jsem zjistila, že stejný = chybný seznam uvedl / přetiskl i Seznam.cz!

Otázka je, zda příslušní agenti na MZCR chápou rozdíl mezi PCR testem a rapid testem z prstu nebo zda je to nějaký zlý úmysl. Každopádně zlý sen, do kterého jsme se propadli v půlce března, pokračuje dalším levelem.

 

Romana Hašová

ředitelka ATODA Medical

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Dorota Kremer
starstarstarstarstar
Atoda má velice příjemný a profesionální přístup ke klientovi. Snaží se najít vždy řešení, které klienta uspokojí a celý personál je maximálně vstřícný, pečlivý a ochotný.
photo
Lucie Knezourkova
starstarstarstarstar
Atoda me oslovila uz od zacatku hledani na internetu, vse prehledne a jednoduche. Klient je na prvnim miste a jednani je vynikajici. Komunikace se vsemi od recepce po doktory je s takovou pijemne lidskou atmosferou s vysoce profesionalnim pristupem. Hned jsem si zaplatila clenstvi a s radosti. Objednani vzdy bylo na presnou hodinu, jeste si stihnete dat cerstvou kavu v salonku. Lucie.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.