logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Trápí vás problém s inkontinencí nebo vzhled vašich intimních partií?
Úvodní obrázek

Intimní pohoda a sebevědomí jsou klíčové pro naplňující a radostné životy žen. Nicméně, faktory jako těhotenství, porod a přirozený proces stárnutí mohou přinést nežádoucí změny v intimní oblasti. Naštěstí existuje inovativní a efektivní řešení, které může napomoci ženám získat zpět jejich sebevědomí a intimitu – laserové omlazení intimních partií.

Laserová epilace intimních partií je moderní, bezpečná, efektivní a šetrná k ženskému tělu, zaměřuje se na dvě konkrétní oblasti – omlazení vagíny a odstranění inkontinence u žen.

Laserové omlazení intimních partií je revoluční technika, která může zlepšit vzhled a funkčnost intimní oblasti. Pomocí šetrného laserového záření je možné snížit nežádoucí pigmentaci, zlepšit texturu kůže, stimulovat tvorbu kolagenu a dokonce redukovat nepříjemné příznaky menopauzy, jako je suchost a pálení. Tento bezbolestný postup pomáhá ženám cítit se pohodlněji a sebejistěji ve svém těle.

Dalším inovativním řešením je odstranění inkontinence u žen pomocí laserové terapie. Problémy s inkontinencí mohou být nejen nepohodlné, ale také omezující ve všedním životě. Laserová terapie poskytuje neinvazivní a bezpečné řešení pro ženy trpící inkontinencí. Laserový zákrok cíleně posiluje svalové a kolagenní struktury, které podporují kontrolu močového měchýře. Výsledkem je větší síla a pevnost svalů a významné zlepšení problémů s inkontinencí.

Naši specialisté vám poskytnou individuální péči a podporu po celou dobu vaší rejuvenační cesty. Jsme tu, abychom vám nabídli diskrétní, profesionální a účinné řešení.

Objednejte se na konzultaci s naším gynekologem MUDr. Martinem Hrehorčákem a rozlučte se s pálením a svěděním, s vaginální suchostí, bolestí při pohlavním styku, záněty a inkontinencí.

 

Získejte zpět kontrolu nad svým intimním životem.


 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar
Atoda Medical je soukromé zařízení a jeho ceny jsou totožné s ostatními zařízeními tohoto druhu. Za to ale máme my klienti bonus v podobě nadstandardních služeb a za tím si stojím!!! Všichni lékaři, sestřičky ale i slečny recepční tvoří podle mého názoru skvělý tým a já se do této kliniky vždy těším. A že nejsem zrovna pacient, který si nechá všechno líbit:-) Mám svoje nároky, které nemůžu říci, že by nebyli plněny. Proto jsem si opět prodloužila registraci a zřejmě to tak i zůstane do budoucna. Chtěla bych poděkovat paní Karolíně Hrubé, která si získala moji důvěru a moc mě pomohla v situaci, se kterou jsem si nevěděla rady.Je to člověk na svém místě a velký profesionál. :-) Děkuji i všem ostatním .....
photo
Lucie Knezourkova
starstarstarstarstar
Atoda me oslovila uz od zacatku hledani na internetu, vse prehledne a jednoduche. Klient je na prvnim miste a jednani je vynikajici. Komunikace se vsemi od recepce po doktory je s takovou pijemne lidskou atmosferou s vysoce profesionalnim pristupem. Hned jsem si zaplatila clenstvi a s radosti. Objednani vzdy bylo na presnou hodinu, jeste si stihnete dat cerstvou kavu v salonku. Lucie.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.