logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Trápí vás problém s inkontinencí nebo vzhled vašich intimních partií?
Úvodní obrázek

Intimní pohoda a sebevědomí jsou klíčové pro naplňující a radostné životy žen. Nicméně, faktory jako těhotenství, porod a přirozený proces stárnutí mohou přinést nežádoucí změny v intimní oblasti. Naštěstí existuje inovativní a efektivní řešení, které může napomoci ženám získat zpět jejich sebevědomí a intimitu – laserové omlazení intimních partií.

Laserová epilace intimních partií je moderní, bezpečná, efektivní a šetrná k ženskému tělu, zaměřuje se na dvě konkrétní oblasti – omlazení vagíny a odstranění inkontinence u žen.

Laserové omlazení intimních partií je revoluční technika, která může zlepšit vzhled a funkčnost intimní oblasti. Pomocí šetrného laserového záření je možné snížit nežádoucí pigmentaci, zlepšit texturu kůže, stimulovat tvorbu kolagenu a dokonce redukovat nepříjemné příznaky menopauzy, jako je suchost a pálení. Tento bezbolestný postup pomáhá ženám cítit se pohodlněji a sebejistěji ve svém těle.

Dalším inovativním řešením je odstranění inkontinence u žen pomocí laserové terapie. Problémy s inkontinencí mohou být nejen nepohodlné, ale také omezující ve všedním životě. Laserová terapie poskytuje neinvazivní a bezpečné řešení pro ženy trpící inkontinencí. Laserový zákrok cíleně posiluje svalové a kolagenní struktury, které podporují kontrolu močového měchýře. Výsledkem je větší síla a pevnost svalů a významné zlepšení problémů s inkontinencí.

Naši specialisté vám poskytnou individuální péči a podporu po celou dobu vaší rejuvenační cesty. Jsme tu, abychom vám nabídli diskrétní, profesionální a účinné řešení.

Objednejte se na konzultaci s naším gynekologem MUDr. Martinem Hrehorčákem a rozlučte se s pálením a svěděním, s vaginální suchostí, bolestí při pohlavním styku, záněty a inkontinencí.

 

Získejte zpět kontrolu nad svým intimním životem.


 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Tatiana Mariánková
starstarstarstarstar

S Atodou jsem velmi spokojená, obě moje děti jsou tam přihlášené od té doby, co jsme se přestěhovali zpět do Prahy.

photo
Míla Havlová
starstarstarstarstar
Prijemne jednani, vsichni byli naprosto profesionalni od pani recepcni, sestricky, az po pani doktorku. Dekuji.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.