logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Urologické výkony: Vasektomie
Úvodní obrázek

Vasektomie je ambulantní chirurgický zákrok, který slouží k trvalé sterilitě muže. Spermie muže po vasektomii nepronikají do ejakulátu, tudíž muž nemůže ženu oplodnit. Při vasektomii dojde k podvázání chámovodů, které vedou spermie z varlat do penisu.

Jak vasektomie probíhá?
Lékař provede malý řez na šourku, čímž odhalí chámovody. Ty se následně podváží a přestřihnou. Konce chámovodů se pak uzavřou, obvykle koagulací nebo stehy.

Zákrok se provádí v lokální anestezii a trvá přibližně 20-30 minut.

Po zákroku je běžné pociťovat zvýšenou citlivost. V oblasti šourku se může objevit i otok nebo dobrý hematom (podlitina). Aby se těmto jevům zabránilo, je vhodné po dobu alespoň jednoho týdne od zákroku nosit pevné spodní prádlo. 
 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Ana Fate
starstarstarstarstar

Skvělá klinika, velmi ochotné příjemné recepční! Navštívili jsme dermatoložku a byla prostě perfektní, cítíte se mnohem klidněji, když jste v rukou profesionála. Žádné čekání, přesně podle plánu a dokonce i káva je skvělá :)

photo
Eva Mom Platts
starstarstarstarstar

Atoda medical není jen tak ledajaká lékařská klinika, je to domov daleko od domova, když potřebujete péči o své děti. Od chvíle, kdy vejdete dovnitř, do chvíle, kdy odejdete, se cítíte vítáni, cítíte se opečováváni, cítíte se pochopeni. Recepce je čistá, prostorná, všechny recepční a recepční byli dobře vyškoleni a měli bezvadné chování, vidíte 2 pohovky, velký stůl pro pacienty, krásné a uklidňující umění na stěnách, české, anglické, německé knihy na poličce, pokud dostanete žízeň, při čekání máte občerstvení k dispozici ihned. Koupelny jsou také v areálu. Pokoje lékařů jsou dobře osvětlené, čisté, vybavené nástroji potřebnými pro vaši péči. Komunikoval jsem se společností Atoda medical prostřednictvím telefonu a e-mailu a vždy rychle odpověděli. Vřele doporučuji Atodu medical jednotlivcům i rodinám. Moje děti viděly MUDR. Podstolská, která byla milá, nikdy nespěchala, byla znalá, dobře se s ní domluvila, mluvila česky a anglicky (jsem Češka, vdaná v zahraničí).

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.