logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování břišní tyfus

Známé infekční onemocnění, které výrazně ohrožuje lidský život. Nemoc se objevuje hlavně v méně vyspělých zemích a tak se všem cestovatelům důrazně doporučuje nechat se očkovat.

Nepodceňujte očkování břišní tyfus

Jde o nemoc s velkým rizikem. Proto doporučujeme očkování. U nás v ATODA Medical vám ho nabízíme. Využíváme moderních vakcín, kde jsou nežádoucí účinky a nežádoucí reakce těla sníženy na minimum.

Očkování proti břišnímu tyfu vás ochrání až na několik let

Jedna dávka očkovací vakcíny vás dokáže ochránit až na dobu tří let. V kombinaci se základní prevencí se případné nákazy ani při rozsáhlém cestování není důvod obávat.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Lucie Knezourkova
starstarstarstarstar
Atoda me oslovila uz od zacatku hledani na internetu, vse prehledne a jednoduche. Klient je na prvnim miste a jednani je vynikajici. Komunikace se vsemi od recepce po doktory je s takovou pijemne lidskou atmosferou s vysoce profesionalnim pristupem. Hned jsem si zaplatila clenstvi a s radosti. Objednani vzdy bylo na presnou hodinu, jeste si stihnete dat cerstvou kavu v salonku. Lucie.
photo
Malika Inogamova
starstarstarstarstar
Příjemné prostředí, pěkný personál, rychle zajištění termínu a kvalitně vyšetření. Všecko je na vysoké úrovni, děkuji že se na Vás mužů obrátit s jakým koliv problémem a vždy dostanu kvalitnou péči !
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.