logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování proti choleře

Infekční průjmové onemocnění, které přenáší nejenom nakažený člověk, ale i osoba, která je pouze nositelem a nemá viditelné příznaky. I z toho důvodu jde o onemocnění tolik nebezpečné.

Využijte očkování cholera

V ATODA Medical vám nabízíme možnost se proti této infekci efektivně, pomocí moderních vakcín očkovat. Vše probíhá velmi jednoduše vypitím speciálního nápoje. Možné reakce a nežádoucí účinky jsou výjimečné

Očkování proti choleře vydrží až dva roky

Jsou země, kde je cholera stále velkým rizikem. Proto nedoporučujeme ochranu podceňovat. Díky dostupným vakcínám můžete být chráněni až po dobu dvou let.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Belinda Filippelli
starstarstarstarstar

My only regret is that I didn't sign up for a membership years ago! From the very first meeting with my GP (which was 90 minutes and she was really listening, nothing felt rushed) I have had really positive encounters with all the doctors, nurses, and staff at Atoda. They really do their best to make you feel comfortable and cared for. They take a holistic look at your health, the information is shared between doctors, and you can choose to see a specialist within the clinic or get a referral to another doctor where you insurance would cover so it's very flexible to your needs and budget. Most of all it just took all the stress out of visiting doctors and turned it into a pleasant and caring experience. Highly recommend.

photo
Peter Janec
starstarstarstarstar

V Atoda Medical jsem již využil služeb více specialistů a pokaždé jsem byl spokojen s vysokou kvalitou služeb a velmi příjemným přístupem. Totéž mohu říci o sestřičkách a recepčních, které vždy ochotně a rychle reagovaly na jakýkoli můj požadavek.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.