logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování do zahraničí - obecně

Ne všechny země jsou na tom v souvislosti se zdravotní péčí a rizikem nemocí tak dobře jako Česká republika. Cestovatelům doporučujeme myslet na prevenci.

Nepodceňujte očkování do zahraničí

Hlavně v rozvojových zemích se může objevit řada zákeřných nemocí, se kterými si lidský organismus neporadí. Proto je vhodné využít moderních očkovacích vakcín a eliminovat riziko nákazy.

U nás nabídneme očkování do ciziny

Plánujete zahraniční cestu? Kontaktujte nás a domluvte si termín, během kterého dostanete požadovanou vakcínu nebo vakcíny. Některá očkování jsou povinná, jiná jen doporučená.

Přijďte včas na očkování do zahraničí. Praha je správnou lokalitou

U nás v ATODA Medical nabízíme širokou škálu možností očkování. Důležité je přijít včas, jelikož některé vakcíny je nutné podat i několik měsíců před plánovaným odjezdem.

Přemýšlíte, že využijete cestovní očkování? Vše s vámi prokonzultujeme

Naši specialisté jsou vám k dispozici i v případě konzultace, které očkování je pro vás tím pravým. Stejně tak nabídnou konzultace i pokud jde o reakce nebo nežádoucí účinky.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Joanna Varró
starstarstarstarstar

Doporučuji

photo
Lucie Knezourkova
starstarstarstarstar
Atoda me oslovila uz od zacatku hledani na internetu, vse prehledne a jednoduche. Klient je na prvnim miste a jednani je vynikajici. Komunikace se vsemi od recepce po doktory je s takovou pijemne lidskou atmosferou s vysoce profesionalnim pristupem. Hned jsem si zaplatila clenstvi a s radosti. Objednani vzdy bylo na presnou hodinu, jeste si stihnete dat cerstvou kavu v salonku. Lucie.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.