logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování do zahraničí - obecně

Ne všechny země jsou na tom v souvislosti se zdravotní péčí a rizikem nemocí tak dobře jako Česká republika. Cestovatelům doporučujeme myslet na prevenci.

Nepodceňujte očkování do zahraničí

Hlavně v rozvojových zemích se může objevit řada zákeřných nemocí, se kterými si lidský organismus neporadí. Proto je vhodné využít moderních očkovacích vakcín a eliminovat riziko nákazy.

U nás nabídneme očkování do ciziny

Plánujete zahraniční cestu? Kontaktujte nás a domluvte si termín, během kterého dostanete požadovanou vakcínu nebo vakcíny. Některá očkování jsou povinná, jiná jen doporučená.

Přijďte včas na očkování do zahraničí. Praha je správnou lokalitou

U nás v ATODA Medical nabízíme širokou škálu možností očkování. Důležité je přijít včas, jelikož některé vakcíny je nutné podat i několik měsíců před plánovaným odjezdem.

Přemýšlíte, že využijete cestovní očkování? Vše s vámi prokonzultujeme

Naši specialisté jsou vám k dispozici i v případě konzultace, které očkování je pro vás tím pravým. Stejně tak nabídnou konzultace i pokud jde o reakce nebo nežádoucí účinky.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar
Usměvavý personál, útulné prostředí, skvělá komunikace s recepcí, krátké objednávací lhůty a žádné čekání v přeplněné čekárně - to je ATODA Medical. Velmi si vážím paní doktorky Podstolské a dětské sestřičky Evičky za empatický, přátelský a individuální přístup k mé dceři Sofí. Doporučuji všem rodičům, kteří chtějí to nejlepší pro své děti.
photo
Zdeněk Dvořák
starstarstarstarstar
Přístup personálu, zorganizování pacientů, obecně kvalita poskytované péče.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.