logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování proti meningokokovi

Veškeré meningokokové infekce řadíme do skupiny komplikovaných a vážných onemocnění, které se vyznačují velmi rychlým průběhem, který může trvat jen několik hodin.

Neriskujte a využijte očkování meningokok

Právě onen rychlý průběh je s ohledem na zdraví pacienta velké riziko. Proto doporučujeme nechat se očkovat a eliminovat situaci, kdy meningokokovou infekcí onemocníte.

Očkování proti meningokokovi nabídneme v různých typech

Je několik typů meningokokových infekcí. Disponujeme širokou škálou vakcín a tak můžeme očkovat proti všem variantám. Příkladem je meningokok typu A, B, C, W135, Y.

Očkování proti meningitidě provádíme u dětí i dospělých

Možnost očkování nabídneme nejenom vám jako dospělým jedincům, ale i dětem. Případné reakce či nežádoucí účinky jsou minimální a výjimečné. Pro více informací a konkrétní termín se objednejte k našemu pediatrovi nebo praktickému lékaři pro dospělé.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Míla Havlová
starstarstarstarstar
Prijemne jednani, vsichni byli naprosto profesionalni od pani recepcni, sestricky, az po pani doktorku. Dekuji.
photo
Petr Koubský
starstarstarstarstar
Po několika měsících od registrace jsem naprosto spokojen. Výtečná praktická lékařka i specializované služby, termínově pružní, příjemná recepce. Lidský přístup. Tahle si představuju lékařskou péči! Skvěle vynaložené peníze. Mimochodem, včas rozpoznali, že to na obličeji, o čem jsem si myslel, že je znamínko, není tak docela znamínko, a odeslali mě na životně důležitou operaci. Díky.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.