logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování proti dětské obrně

Velmi nakažlivé onemocnění virového původu, při kterém se dané viry vylučují stolicí a dále se mohou šířit hlavně prostřednictvím nemytých rukou. Jsou země, kde stále není vymícena.

Dětská obrna očkování eliminuje možnou nákazu

Vzhledem k plošnému očkování se už před desítkami let podařilo v naší zemi tuto nemoc vymítit. Pokud chcete nechat očkovat i své děti, můžete tak učinit u nás v ATODA Medical. Objednejte se.

Očkování proti dětské obrně je doporučováno i cestovatelům

Kdo se chystá na cestu do rizikových oblastí, ten by neměl tuto ochranu také podceňovat. Moderní vakcíny nabídnou dobrou ochranu. Pokud vás zajímají případné reakce a nežádoucí účinky, je možné vše konzultovat s naším specialistou.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar
Atoda Medical je soukromé zařízení a jeho ceny jsou totožné s ostatními zařízeními tohoto druhu. Za to ale máme my klienti bonus v podobě nadstandardních služeb a za tím si stojím!!! Všichni lékaři, sestřičky ale i slečny recepční tvoří podle mého názoru skvělý tým a já se do této kliniky vždy těším. A že nejsem zrovna pacient, který si nechá všechno líbit:-) Mám svoje nároky, které nemůžu říci, že by nebyli plněny. Proto jsem si opět prodloužila registraci a zřejmě to tak i zůstane do budoucna. Chtěla bych poděkovat paní Karolíně Hrubé, která si získala moji důvěru a moc mě pomohla v situaci, se kterou jsem si nevěděla rady.Je to člověk na svém místě a velký profesionál. :-) Děkuji i všem ostatním .....
photo
Zdeněk Dvořák
starstarstarstarstar
Přístup personálu, zorganizování pacientů, obecně kvalita poskytované péče.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.