logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování proti HPV (papilomaviru)

HPV neboli rakovina děložního čípku je u žen jedním z nejrozšířenějších druhů rakoviny. Ročně onemocní v ČR necelý půl milion žen a u velkého mžnoství z nich je toto onemocnění smrtelné.

Očkování proti HPV eliminuje problémy

Rakovina je dnes jednou z nejrizikovějších nemocí. Prevence je nejlepší cestou, jak proti ní efektivně bojovat. Neváhejte, objednejte se do ATODA Medical a nechte se očkovat.

Očkování HPV je bezpečné

Využíváme nejmodernější vakcíny, které nabídnou kombinaci dobré ochrany a jistotu kvality. Díky tomu jsou minimalizovány nežádoucí účinky i jiné nežádoucí reakce. Toto téma s vámi detailně probere váš očkovací lékař.

Očkování proti papilomaviru je vhodné i pro muže

Nejsou to jenom ženy, kdo se může očkovat. Je vhodné i pro muže, pokud chtějí prevenci před papilomaviry. Právě lidský papilomavirus je zdravotní komplikací, která se může vyskytovat i u mužů a to v podobě jakou jsou genitální bradavice.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Barbora Hrtáňová
starstarstarstarstar
Rychlost, pečlivost, skvělý přístup !
photo
Ana Fate
starstarstarstarstar

Skvělá klinika, velmi ochotné příjemné recepční! Navštívili jsme dermatoložku a byla prostě perfektní, cítíte se mnohem klidněji, když jste v rukou profesionála. Žádné čekání, přesně podle plánu a dokonce i káva je skvělá :)

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.