logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování proti HPV (papilomaviru)

HPV neboli rakovina děložního čípku je u žen jedním z nejrozšířenějších druhů rakoviny. Ročně onemocní v ČR necelý půl milion žen a u velkého mžnoství z nich je toto onemocnění smrtelné.

Očkování proti HPV eliminuje problémy

Rakovina je dnes jednou z nejrizikovějších nemocí. Prevence je nejlepší cestou, jak proti ní efektivně bojovat. Neváhejte, objednejte se do ATODA Medical a nechte se očkovat.

Očkování HPV je bezpečné

Využíváme nejmodernější vakcíny, které nabídnou kombinaci dobré ochrany a jistotu kvality. Díky tomu jsou minimalizovány nežádoucí účinky i jiné nežádoucí reakce. Toto téma s vámi detailně probere váš očkovací lékař.

Očkování proti papilomaviru je vhodné i pro muže

Nejsou to jenom ženy, kdo se může očkovat. Je vhodné i pro muže, pokud chtějí prevenci před papilomaviry. Právě lidský papilomavirus je zdravotní komplikací, která se může vyskytovat i u mužů a to v podobě jakou jsou genitální bradavice.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar
Usměvavý personál, útulné prostředí, skvělá komunikace s recepcí, krátké objednávací lhůty a žádné čekání v přeplněné čekárně - to je ATODA Medical. Velmi si vážím paní doktorky Podstolské a dětské sestřičky Evičky za empatický, přátelský a individuální přístup k mé dceři Sofí. Doporučuji všem rodičům, kteří chtějí to nejlepší pro své děti.
photo
Míla Havlová
starstarstarstarstar
Prijemne jednani, vsichni byli naprosto profesionalni od pani recepcni, sestricky, az po pani doktorku. Dekuji.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.