logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování proti HPV (papilomaviru)

HPV neboli rakovina děložního čípku je u žen jedním z nejrozšířenějších druhů rakoviny. Ročně onemocní v ČR necelý půl milion žen a u velkého mžnoství z nich je toto onemocnění smrtelné.

Očkování proti HPV eliminuje problémy

Rakovina je dnes jednou z nejrizikovějších nemocí. Prevence je nejlepší cestou, jak proti ní efektivně bojovat. Neváhejte, objednejte se do ATODA Medical a nechte se očkovat.

Očkování HPV je bezpečné

Využíváme nejmodernější vakcíny, které nabídnou kombinaci dobré ochrany a jistotu kvality. Díky tomu jsou minimalizovány nežádoucí účinky i jiné nežádoucí reakce. Toto téma s vámi detailně probere váš očkovací lékař.

Očkování proti papilomaviru je vhodné i pro muže

Nejsou to jenom ženy, kdo se může očkovat. Je vhodné i pro muže, pokud chtějí prevenci před papilomaviry. Právě lidský papilomavirus je zdravotní komplikací, která se může vyskytovat i u mužů a to v podobě jakou jsou genitální bradavice.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Lucie Knezourkova
starstarstarstarstar
Atoda me oslovila uz od zacatku hledani na internetu, vse prehledne a jednoduche. Klient je na prvnim miste a jednani je vynikajici. Komunikace se vsemi od recepce po doktory je s takovou pijemne lidskou atmosferou s vysoce profesionalnim pristupem. Hned jsem si zaplatila clenstvi a s radosti. Objednani vzdy bylo na presnou hodinu, jeste si stihnete dat cerstvou kavu v salonku. Lucie.
photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar
Atoda Medical je soukromé zařízení a jeho ceny jsou totožné s ostatními zařízeními tohoto druhu. Za to ale máme my klienti bonus v podobě nadstandardních služeb a za tím si stojím!!! Všichni lékaři, sestřičky ale i slečny recepční tvoří podle mého názoru skvělý tým a já se do této kliniky vždy těším. A že nejsem zrovna pacient, který si nechá všechno líbit:-) Mám svoje nároky, které nemůžu říci, že by nebyli plněny. Proto jsem si opět prodloužila registraci a zřejmě to tak i zůstane do budoucna. Chtěla bych poděkovat paní Karolíně Hrubé, která si získala moji důvěru a moc mě pomohla v situaci, se kterou jsem si nevěděla rady.Je to člověk na svém místě a velký profesionál. :-) Děkuji i všem ostatním .....
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.