Návštěva lékaře je zpoplatněna od 1 500 Kč dle vyšetření. / The examination is charged from 1 500 CZK.
Přejete si formulář odeslat? / Would you like to send the form?
Zánět průdušek, zápal plic, zánět mozkových blan i obličejových dutin. To všechno mohou mít na svědomí aktuální pneumokokové nákazy.
Nejenom dětem, ale také osobám s chronickými onemocněními nebo i seniorům je tento typ očkování důrazně doporučován. Máte-li zájem, objednejte se právě k nám do ATODA Medical.
Očkování proti pneumokokovým infekcím je vhodné pro každého bez omezení jeho věku. Případné reakce či nežádoucí účinky jsou minimální a výjimečné. Kvalifikované odpovědi na vaše otázky vám podá náš lékařský tým. Kontakujte nás pro objednání termínu.





Po letech extrémně špatných zkušeností s lékaři pro děti v Praze - tato klinika a naše nová lékařka paní MUDr. Agnieszka Podstolská je prostě ráj. Velmi profesionální a milý přístup, rychlá obsluha, dobrá komunikace v cz nebo angličtině (!), ochota pomoci, která se jinde těžko hledá. Velmi čisté a příjemné prostředí ve srovnání s místy „zdarma“ jinde, kde najdete smradlavé přeplněné malé čekárny s hrubým personálem, zejména sestřičkami ze staré školy, které vás nenávidí za to, že jste cizinci. Děkujeme všem, že jste tu pro nás pokaždé, když je to potřeba!





Toto zdravotní zařízení jsem si vybrala na základě toho, že když se objednáte, (sice za poplatek) tak se vám doktor věnuje přes hodinu. Vstřícný a příjemný personál na recepci vám vše vysvětlí a pak si pro vás osobně přijde lékař.Mohu jen a jen doporučit.