logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování proti pneumokokům

Zánět průdušek, zápal plic, zánět mozkových blan i obličejových dutin. To všechno mohou mít na svědomí aktuální pneumokokové nákazy.

Využijte očkování proti pneumokokům

Nejenom dětem, ale také osobám s chronickými onemocněními nebo i seniorům je tento typ očkování důrazně doporučován. Máte-li zájem, objednejte se právě k nám do ATODA Medical.

Přijít na očkování pneumokok může každý

Očkování proti pneumokokovým infekcím je vhodné pro každého bez omezení jeho věku. Případné reakce či nežádoucí účinky jsou minimální a výjimečné. Kvalifikované odpovědi na vaše otázky vám podá náš lékařský tým. Kontakujte nás pro objednání termínu.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Petr Koubský
starstarstarstarstar
Po několika měsících od registrace jsem naprosto spokojen. Výtečná praktická lékařka i specializované služby, termínově pružní, příjemná recepce. Lidský přístup. Tahle si představuju lékařskou péči! Skvěle vynaložené peníze. Mimochodem, včas rozpoznali, že to na obličeji, o čem jsem si myslel, že je znamínko, není tak docela znamínko, a odeslali mě na životně důležitou operaci. Díky.
photo
Belinda Filippelli
starstarstarstarstar

My only regret is that I didn't sign up for a membership years ago! From the very first meeting with my GP (which was 90 minutes and she was really listening, nothing felt rushed) I have had really positive encounters with all the doctors, nurses, and staff at Atoda. They really do their best to make you feel comfortable and cared for. They take a holistic look at your health, the information is shared between doctors, and you can choose to see a specialist within the clinic or get a referral to another doctor where you insurance would cover so it's very flexible to your needs and budget. Most of all it just took all the stress out of visiting doctors and turned it into a pleasant and caring experience. Highly recommend.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.