logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování proti pneumokokům

Zánět průdušek, zápal plic, zánět mozkových blan i obličejových dutin. To všechno mohou mít na svědomí aktuální pneumokokové nákazy.

Využijte očkování proti pneumokokům

Nejenom dětem, ale také osobám s chronickými onemocněními nebo i seniorům je tento typ očkování důrazně doporučován. Máte-li zájem, objednejte se právě k nám do ATODA Medical.

Přijít na očkování pneumokok může každý

Očkování proti pneumokokovým infekcím je vhodné pro každého bez omezení jeho věku. Případné reakce či nežádoucí účinky jsou minimální a výjimečné. Kvalifikované odpovědi na vaše otázky vám podá náš lékařský tým. Kontakujte nás pro objednání termínu.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Eva Mom Platts
starstarstarstarstar

Atoda medical není jen tak ledajaká lékařská klinika, je to domov daleko od domova, když potřebujete péči o své děti. Od chvíle, kdy vejdete dovnitř, do chvíle, kdy odejdete, se cítíte vítáni, cítíte se opečováváni, cítíte se pochopeni. Recepce je čistá, prostorná, všechny recepční a recepční byli dobře vyškoleni a měli bezvadné chování, vidíte 2 pohovky, velký stůl pro pacienty, krásné a uklidňující umění na stěnách, české, anglické, německé knihy na poličce, pokud dostanete žízeň, při čekání máte občerstvení k dispozici ihned. Koupelny jsou také v areálu. Pokoje lékařů jsou dobře osvětlené, čisté, vybavené nástroji potřebnými pro vaši péči. Komunikoval jsem se společností Atoda medical prostřednictvím telefonu a e-mailu a vždy rychle odpověděli. Vřele doporučuji Atodu medical jednotlivcům i rodinám. Moje děti viděly MUDR. Podstolská, která byla milá, nikdy nespěchala, byla znalá, dobře se s ní domluvila, mluvila česky a anglicky (jsem Češka, vdaná v zahraničí).

photo
Joanna Varró
starstarstarstarstar

Doporučuji

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.