logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování proti rakovině děložního čípku

Na vzniku rakoviny děložního čípku má z velké části vliv infekce, která je velmi často přenášena pohlavním stykem. Vytvořením protilátek lze dosáhnout vysoké ochrany proti celé řadě daných nebezpečných papilovirů.

Očkování proti rakovině děložního čípku má vysokou účinnost

Jedná se o očkování dobrovolné, které má velmi vysokou účinnost. Tělo tak získá ochranu, která u případů rakoviny děložního hrdla ční až 90 procent. Reakce těla na očkovací látku jsou velmi nízké, stejně jako není nutné mít obavy ani o vedlejší účinky. Objednejte se rovnou k očkujícímu lékaři.

Mnoho žen již postihla rakovina děložního čípku. Očkování může pomoci

Využít lze různé vakcíny, mezi které se řadí především Gardasil 9, Silgard nebo Cervarix. Očkování děložní čípek není hrazeno ze zdravotního pojištění a cena se odvíjí od použití vakcíny. Zavolejte nám nebo vyplňte formulář níže.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Tomáš Hohl
starstarstarstarstar
Vynikající lékařské služby na profesionální úrovni. Naprostá spokojenost.
photo
Petr Koubský
starstarstarstarstar
Po několika měsících od registrace jsem naprosto spokojen. Výtečná praktická lékařka i specializované služby, termínově pružní, příjemná recepce. Lidský přístup. Tahle si představuju lékařskou péči! Skvěle vynaložené peníze. Mimochodem, včas rozpoznali, že to na obličeji, o čem jsem si myslel, že je znamínko, není tak docela znamínko, a odeslali mě na životně důležitou operaci. Díky.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.