logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování proti rotavirům

Rotavirové infekce nejčastěji postihují malé děti obvykle do pěti let věku. Způsobují jim velmi akutní střevní potíže a u většiny pacientů je nutností hospitalizace v nemocnici.

Využijte očkování proti rotavirům

Ani důsledná prevence nemusí znamenat snížení přenosu na minimum. Proto doporučujeme využít očkování, které je možné realizovat již v šestém týdnu života dítěte. Případné reakce či nežádoucí účinky jsou minimální a výjimečné. Pro konkrétní termín a více inromací se objednejte k našemu pediatrovi.

Na očkování rotaviry přijďte k nám

Vakcinace je velmi jednoduchá. Dochází k jejímu ústnímu podání, které je realizováno v době, kdy je dítě dokonale zdravé a je v klidovém režimu.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar
Usměvavý personál, útulné prostředí, skvělá komunikace s recepcí, krátké objednávací lhůty a žádné čekání v přeplněné čekárně - to je ATODA Medical. Velmi si vážím paní doktorky Podstolské a dětské sestřičky Evičky za empatický, přátelský a individuální přístup k mé dceři Sofí. Doporučuji všem rodičům, kteří chtějí to nejlepší pro své děti.
photo
Kamila Rysova
starstarstarstarstar
Mohu jen konstatovat, že přístup ke klientovi je velice vstřícný a milý. Domácí prostředí, člověk si zde nepřipadá jako u lékaře tudíž se nestresuje. Lékař má na klienta čas, vše co potřebuje vysvětlí . Absolvovala jsem zde již nějaká vyšetření a byla jsem vždy spokojená. Mohu všem jen doporučit.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.