logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Nejlepší oční optika (Praha)

Naše soukromá klinika s oční optikou je nejen místem, kde se specializujeme na péči o váš zrak, ale také místo, kde se setkává precizní diagnostika s nejnovějšími přístroji oční optiky.

Každému pacientovi nabízíme individuální péči. Proto jsme vytvořili prostředí, které vám poskytne kompletní servis od základního vyšetření oftalmologem až po výběr nejvhodnějších brýlí. Také vám poradíme, zda zvolit multifokální kontaktní čočky nebo klasické kontaktní čočky dioptrické.

 

Optometrista s nejlepšími diagnostickými technologiemi

Naše optometristka je vybavena nejmodernějšími diagnostickými technologiemi, které nám umožňují provést důkladné vyšetření vašich očí. Náš oční lékař v kooperaci s dalšími odděleními poskytne komplexní analýzu vašeho zraku, která zahrnuje měření zraku, vyšetření periferního vidění a kontrolu zdraví očních struktur.

Jedním z hlavních benefitů naší oční optiky je to, že veškeré potřebné služby jsou poskytovány přímo u nás. Nemusíte hledat další specialisty nebo optiky. Vše se odehrává pod naší střechou, od prvního vyšetření až po výběr a přizpůsobení brýlí nebo čoček. To vám ušetří čas a zajistí plynulý proces od začátku do konce.

Optometrie (Praha): brýle a čočky dle vašich potřeb

Každý člověk má své vlastní potřeby a preference, pokud jde o brýle nebo kontaktní čočky. Proto se zaměřujeme na poskytování individuální péče, která je přizpůsobena právě vám na míru. Oční optik vám poradí s výběrem z naší široké škály obrouček a čoček tak, aby vše co nejlépe vyhovovalo vašemu stylu a potřebám.

 

Dioptrické kontaktní čočky (Praha) a brýle, které vám padnou

Dioptrické čočky a zejména brýle na dálku i na blízko jsou dnes nejen prostředkem korekce zraku, ale také módním doplňkem, který odráží váš osobní styl. Proto pečlivě vybíráme sortiment brýlových rámečků od předních designérů a značek, které spojují vynikající kvalitu s inovativním designem. Ať už preferujete klasický a elegantní vzhled nebo odvážné a moderní styly, u nás najdete to pravé.

Dětská optika (Praha): pečujeme i o ty nejmenší

Naše dětská optika není pouze o nabídce brýlí a čoček, ale hlavně o péči o zdraví celé vaší rodiny. Pravidelné kontroly u našich doktorů jsou klíčové pro udržení optimálního zraku vašeho dítěte a prevenci očních problémů. Díky naší dětské oční optice můžete mít jistotu, že oči vašeho potomka jsou v bezpečí a že obdrží tu nejlepší možnou péči.

Pokud tedy hledáte komplexní péči o váš zrak i zrak vašeho dítěte, spojenou s výběrem stylových a kvalitních brýlí nebo čoček, pak jste na správném místě.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar
Atoda Medical je soukromé zařízení a jeho ceny jsou totožné s ostatními zařízeními tohoto druhu. Za to ale máme my klienti bonus v podobě nadstandardních služeb a za tím si stojím!!! Všichni lékaři, sestřičky ale i slečny recepční tvoří podle mého názoru skvělý tým a já se do této kliniky vždy těším. A že nejsem zrovna pacient, který si nechá všechno líbit:-) Mám svoje nároky, které nemůžu říci, že by nebyli plněny. Proto jsem si opět prodloužila registraci a zřejmě to tak i zůstane do budoucna. Chtěla bych poděkovat paní Karolíně Hrubé, která si získala moji důvěru a moc mě pomohla v situaci, se kterou jsem si nevěděla rady.Je to člověk na svém místě a velký profesionál. :-) Děkuji i všem ostatním .....
photo
Milan Valášek
starstarstarstarstar

Velmi profesionální přístup a naprosto perfektní chování k pacientovi. S veřejným zdravotnictvím neporovantelné.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.