logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Zvažujete odstranění jizvy? V ATODA Medical jsme tu pro vás!

Jizvy jsou často nechtěnými pozůstatky zranění, chirurgických zákroků po modelaci prsou, po plastice či operace kolene) nebo po akné. Jizvy se mohou vyskytovat na různých částech těla v závislosti na příčině, která je způsobila. Mohou se nacházet na obličeji, krku, hrudníku, zádech nebo končetinách. Jsou tak často nejen estetickým problémem, ale také zdrojem fyzického nebo psychického nepohodlí.

Jizvy se mohou lišit svou podstatou a vzhledem, ale obecně jsou charakterizovány jako rozšklebené nepravidelné výrazné zbytky po hojení kůže. Mohou být červené, hrbolaté, nebo se mohou podobat jamkám či rýhám.

V ATODA Medical si poradíme s lecčím.

  • jizva po odstranění znaménka,
  • odstranění jizev po akné a po neštovicích,
  • jizvy po odstranění tetování,
  • a mnoho dalšího.

Pokud chcete zlepšit svůj vzhled i pohodlí, neváhejte a objednejte se na konzultaci v ATODA Medical ještě dnes. Naše profesionální týmy se vám budou naplno věnovat, získáte tu nejlepší možnou péči a opětovně získáte sebevědomí.

Zavolejte nám nebo napište a domluvte si první termín na konkrétní čas bez čekání u nás na dermatologii.

Odstranění jizev po akné a dalších problémech

Existuje několik faktorů, které mohou ovlivnit tvorbu jizev. Mezi ně patří hloubka a rozsah zranění, genetické faktory, typ pleti a způsob hojení. Neodborně ošetřená rána či nedostatečná péče během hojení mohou vést k větší pravděpodobnosti vzniku jizvy. Existuje hned několik typů jizev.

  • Hypertrofická jizva: Vystupuje nad úroveň pokožky a může být červená a hrbolatá.
  • Atrofická jizva: Je prohloubená a může připomínat jamky nebo rýhy.
  • Keloidní jizva: Je charakterizována excesivním růstem tkáně a může se šířit mimo původní místo zranění. Estetické potíže přináší často právě ona keloidní jizva. Odstranění také řešíme u nás, v ATODA Medical.

Kromě odstranění jizev se můžete s našimi lékaři pobavit také o:

Odstranění jizev laserem a dalšími metodami

Léčba jizev se může lišit v závislosti na typu a závažnosti. Mezi běžné metody patří laserová terapie, chemický peeling nebo může být povolán chirurg. Odborníci v ATODA Medical poskytnou individuální plán léčby a doporučí nejvhodnější postup.

Je důležité konzultovat s lékařem jakýkoliv typ jizev, ať už se jedná o laserové odstranění jizev po operaci, jizvy po sebepoškozování nebo laparoskopii. Naši lékaři řeší i popáleniny (resp. vzniklé jizvy). Vyhledejte lékařskou pomoc zejména v okamžiku, pokud se objeví nová jizva, stav stávající jizvy se zhoršuje nebo se vyskytnou komplikace, jako je infekce, silné bolesti nebo krvácení.

 

Laserové odstranění jizev: cena

Cena odstranění jizvy laserem se odvíjí hned od několika faktorů, jako je hloubka a rozsah zranění, genetické faktory, typ pleti a způsob hojení. Neléčené jizvy mohou způsobit nejen psychické nepohodlí, ale také fyzické obtíže, jako je omezená pohyblivost či svědění. Mohou také zvýšit riziko infekcí nebo vzniku dalších komplikací.

ATODA Medical je specializované centrum, které nabízí širokou škálu pokročilých technologií a léčebných postupů pro odstranění jizev. S kvalifikovaným špičkovým personálem a moderním vybavením poskytuje ATODA Medical individuální péči a řešení pro každého pacienta.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Martin Martz Kníže
starstarstarstarstar

Velice profesionální přístup a nadstandardní služby. Ochotný a příjemný personál. Doporučuji.

photo
Frantisek Zeman
starstarstarstarstar
Super přístup a kvalita převyšuje cenu. Velmi doporučuji
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.