logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Potřebujete odstranění znamének? Praha, ve které sídlí naše klinika, je vám k službám

Odstranění mateřského znaménka nebo odstranění pih, je často poptávaným zákrokem. Ať už z hlediska estetiky nebo z hlediska eliminace možných budoucích rizik. Co dělat, pokud potřebujete odstranění znamének? Praha 7 je místem, kam za námi přijet. Zde najdete naši kliniku. Předem je dobré se objednat a to telefonicky či emailem. Následně vás lékař vyšetří a naplánuje samotné vyříznutí.

Nabízíme i odstranění podkožní tukové buňky neboli odstranění lipomu

Znaménka a pihy nejsou jediný problém. Objednat se k nám můžete i pokud potřebujete odstranění podkožní tukové buňky neboli odstranění lipomu. Lipom může být různě velký a operace lipomu je nejčastěji prováděna vyříznutím. Lékař s vámi však prokonzultuje i to, zda neexistuje jiná léčba lipomů.

Míst, kde se mohou objevit, je celá řada. Atheom odstranění může být realizováno v oblasti rukou. Odstranění kožních výrůstků však není nijak výjimečné ani v oblasti nohou. Objevuje se i podkožní boule na hlavě. Toto vše jsou jasné důvody, proč se objednat k nám. Jak na prvotní vyšetření, tak i na následné možnosti odstranění.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Bárbara Mazetto
starstarstarstarstar

S lékaři v Atoda máme zatím jen dobré zkušenosti. Detmatolog byl skvělý a dokázal vyléčit u našeho chlapečka strašnou infekci a nekonečný ekzém. Pediatr je vždy velmi milý a dobře naslouchá, praktický lékař i gynekolog také. Všichni vždy starostliví a nápomocní, když je potřeba.

photo
Daniel Bobek
starstarstarstarstar

Pan doktor Pavel Beno neuvěřitelný profesionál, ostatní také,sice zaplatíte,ale stojí to za to. Už po příchodu se začnete cítit jako VIP, jde přece i zdraví, už nikdy se nenechám ošetřit jinde. Už se těším na kontrolu, pan ex primář je kapacita,všem doporučuji a upřímně,zažil jsem toho už hodně po nemocnicích kde s k vám chovají jako by jste je obtezovali.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.