Potřebujete odstranění znamének? Praha, ve které sídlí naše klinika, je vám k službám

Odstranění mateřského znaménka nebo odstranění pih, je často poptávaným zákrokem. Ať už z hlediska estetiky nebo z hlediska eliminace možných budoucích rizik. Co dělat, pokud potřebujete odstranění znamének? Praha 7 je místem, kam za námi přijet. Zde najdete naši kliniku. Předem je dobré se objednat a to telefonicky či emailem. Následně vás lékař vyšetří a naplánuje samotné vyříznutí.

Nabízíme i odstranění podkožní tukové buňky neboli odstranění lipomu

Znaménka a pihy nejsou jediný problém. Objednat se k nám můžete i pokud potřebujete odstranění podkožní tukové buňky neboli odstranění lipomu. Lipom může být různě velký a operace lipomu je nejčastěji prováděna vyříznutím. Lékař s vámi však prokonzultuje i to, zda neexistuje jiná léčba lipomů.

Míst, kde se mohou objevit, je celá řada. Atheom odstranění může být realizováno v oblasti rukou. Odstranění kožních výrůstků však není nijak výjimečné ani v oblasti nohou. Objevuje se i podkožní boule na hlavě. Toto vše jsou jasné důvody, proč se objednat k nám. Jak na prvotní vyšetření, tak i na následné možnosti odstranění.

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00