logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Potřebujete odstranění znamének? Praha, ve které sídlí naše klinika, je vám k službám

Odstranění mateřského znaménka nebo odstranění pih, je často poptávaným zákrokem. Ať už z hlediska estetiky nebo z hlediska eliminace možných budoucích rizik. Co dělat, pokud potřebujete laserové nebo chirurgické odstranění znamének? Praha 7 je místem, kam za námi přijet. Zde najdete naši kliniku. Předem je dobré se objednat a to telefonicky či emailem. Následně vás lékař vyšetří a naplánuje samotné odstranění či vyříznutí znaménka. Dejte nežádoucím výrůstkům nadobro sbohem.

Nabízíme i odstranění podkožní tukové buňky neboli odstranění lipomu

Znaménka a pihy nejsou jediný problém. Objednat se k nám můžete i pokud potřebujete odstranění podkožní tukové buňky neboli odstranění lipomu. Lipom může být různě velký a operace lipomu je nejčastěji prováděna vyříznutím. Lékař s vámi však prokonzultuje i to, zda neexistuje jiná léčba lipomů.

Míst, kde se mohou objevit, je celá řada. Atheom odstranění může být realizováno v oblasti rukou. Odstranění kožních výrůstků však není nijak výjimečné ani v oblasti nohou. Objevuje se i podkožní boule na hlavě. Toto vše jsou jasné důvody, proč se objednat k nám. Jak na prvotní vyšetření, tak i na následné možnosti odstranění.

Jak probíhá odstranění znamének laserem?

Kožní lékař nejprve zhodnotí vhodnost odstranění konkrétního znaménka, pihy nebo bradavice, pečlivě vám vysvětlí průběh zákroku a navrhne způsob odstranění znaménka. Odstranění provádíme pomocí moderního CO2 laseru QUANTA System You Laser MT. Tento laser efektivně odstraňuje znaménka, nežádoucí výrůstky a bradavice. Po zákroku vzniká ranka, která nevyžaduje šití. Ta je zakryta náplastí. Stroupky se přirozeně odlupují. Ploška se během krátké doby přizpůsobí barvě okolní pokožky, a tak dosáhneme přirozeného estetického výsledku.

Jednou z největších výhod laserového odstranění znamének je rychlost zákroku a bezbolestnost. Proces trvá pouze několik minut a po zákroku není vyžadováno žádné omezení, ihned po zákroku se můžete vrátit ke všedním aktivitám.

Proč zvolit odstranění znamének v ATODA Medical Praha?

Odstranění znamének v ATODA Medical nabízí jedinečné výhody. S naším týmem zkušených dermatologů a lékařů zajišťujeme profesionální péči s individuálním přístupem ke každému pacientovi. Naše moderní technologie umožňují bezpečné a precizní odstranění znamének s minimálními následky pro okolní tkáně.

Klademe důraz na komplexní péči, a proto nabízíme širokou škálu služeb včetně estetické dermatologie, laserové odstranění chloupků, frakčního ošetření kůže, odstranění vrásek, ošetření akné a jizev po akné.

Objednáme vás na přesný čas a nemusíte se bát čekání. Klinika navíc disponuje dostatkem parkovacích míst, což zajišťuje bezproblémový průběh vaší návštěvy od začátku do konce, bez zbytečného stresu a komplikací.

Vyberte ATODA Medical pro kvalitní péči o vaši pokožku.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Radko Prague
starstarstarstarstar
Vyjímečná úroveň a kvalita
photo
Kateřina Martinek
starstarstarstarstar

Naprosto skvělé služby a přístup. Do Atody docházíme s malým synem a vždy naprosto spokojení.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.