logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Neinvazivní omlazení pleti (Praha)

Pokud si kladete otázku, jak omladit pleť a obnovit elasticitu pokožky, navštivte soukromou kliniku ATODA Medical. Ať už se jedná o vrásky, povadlou kůži v obličeji, akné, jizvičky, v každé situaci vám poskytneme prvotřídní profesionální pomoc.

Praktikujeme neinvazivní metody omlazení pleti pod vedením kvalitních lékařů se špičkovým vzděláním. V ATODA Medical (Praha) navíc nabízíme nejlepší komplexní estetickou a lékařskou péči pod jednou střechou. Jaká ošetření nabízíme?

 

Omlazení obličeje ošetřením FRACTORA

Jedním z řešení ubývající tvorby kolagenu může být radiofrekvence obličeje. Zkušenosti mnohých, kteří vyzkoušeli náš jedinečný radiofrekvenční mikrojehličkový aplikátor s neizolovanými i izolovanými mikrojehličkami FRACTORA, mluví samy za sebe.

Nejpokročilejší radiofrekvenční ošetření pleti FRACTORA s omlazujícím efektem dodá vaší pleti mladistvý svěží vzhled.

Specifika metody radiofrekvence obličeje FRACTORA

  • Lokální aplikace anestetického krému.
  • Kompletní zotavení přichází 1-3 dny po zákroku (kratší doba hojení).
  • Samotný zákrok trvá pouhých 30 minut.

 

Laserové ošetření pleti a ultrazvukové hloubkové čištění pleti

Další možností je rejuvenace laserem. Ta stáhne póry, zjemní miniaturní vrásky a zpevní pokožku. Pomocí CO2 laserového čištění pleti dosáhnete obnovení tvorby kolagenu, vaše pleť bude vypadat mladší.

Laserové omlazení pleti se navíc postará o drobné nedokonalosti vaší pleti a upravuje jizvy.

Specifika metody frakční laserová rejuvenace pleti:

  • Téměř bezbolestné ošetření, při kterém může lékař v případě zvýšené citlivosti aplikovat anestetický krém.
  • Ošetření laserem CO2 trvá 20 - 40 minut (odvíjí se dle velikosti ošetřované lokality).
  • Kompletní zotavení přichází 5 - 14 dní po zákroku.

 

Fotorejuvenace omlazuje pleť pulsním světlem

Známé jsou i další metody omlazení pleti, například kyslíkové ošetření pleti či fotorejuvenace.

Fotorejuvenace se provádí pomocí IPL (intenzivní pulzní světlo) a řeší hned několik potíží dohromady. Pomůže s vráskami, omladí obličej, zmírní nedokonalosti pleti (zčervenání, pigmentace, rozšířené póry a akné či žilky).

Ptáte se, jaký typ ošetření máte zvolit?

 

Výhody omlazení pleti v ATODA Medical

Přijďte k nám do ATODA Medical a my vám se vším pomůžeme. Doporučíme vám vhodnou metodu na základě vašich požadavků, seznámíme vás s odlišnými průběhy ošetření a s cenami jednotlivých zákroků. Vším vás provedeme online, telefonicky či osobně.

Kromě toho, že se můžete objednat online, v ATODA Medical poskytujeme klientům i plno dalších výhod.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Belinda Filippelli
starstarstarstarstar

My only regret is that I didn't sign up for a membership years ago! From the very first meeting with my GP (which was 90 minutes and she was really listening, nothing felt rushed) I have had really positive encounters with all the doctors, nurses, and staff at Atoda. They really do their best to make you feel comfortable and cared for. They take a holistic look at your health, the information is shared between doctors, and you can choose to see a specialist within the clinic or get a referral to another doctor where you insurance would cover so it's very flexible to your needs and budget. Most of all it just took all the stress out of visiting doctors and turned it into a pleasant and caring experience. Highly recommend.

photo
Lenka Mariankova
starstarstarstarstar

Doporučuji

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.