logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Křečové žíly - operace křečových žil (odstranění, léčba)

Pokud se podíváme na problémy spojené s onemocněním žil, jsou nejznámější a nejčastější křečové žíly. Příznaky jsou celkem jasné. Žíly mohou být modravé, mohou se rozšiřovat nebo se různě vinout. Výjimkou nejsou ani křeče nebo takzvané těžké nohy. To vše jsou důvody, proč se objednat k nám na vyšetření.

Léčba a odstranění křečových žil má mnoho podob

Teprve potom, co náš špičkový lékař provede diagnostiku, bude moci navrhnout, jaké řešení je pro odstranění křečových žil nejlepší. Dnes existuje moderní léčba křečových žil, která je neinvazivní i bezbolestná a mnohdy jednoduchá. Roli hrají hlavně příznaky a rozsah.

Operace křečových žil je pouze jedna z možností

Není nutné se vždy obávat toho, že operace křečových žil na nohách je jedinou cestou k eliminaci. Objednejte senašim zkušeným lékařům, kteří s vámi prokonzultují všechny možnosti, cesty a varianty.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Cukrfree
starstarstarstarstar

Byli jsme zde na kontrole kyčlí novorozence. Termín jsme dostali hned ten samý den, kdy jsem zavolala. Do ordinace jsme šli přesně na čas. Pan doktor byl moc milý a pečlivý. Děkujeme!

photo
Stanislava Foltýnová
starstarstarstarstar

Lepsiu kliniku som si nemohla vybrat. Pre mna uplne TOP. Tak mily a profesionalny personál aký je v Atode sa len tak nevidi. S mojim panickym strachom z jehal, sme nasli sposob ako som prekonala v pohode vsetky odbery pocas tehotenstva... gynekolog MUDr. Vlcek je pedant, ktory nic nepodcenuje! Po narodeni synceka, som prihlasila do atody i neho. Pravidelne kontroly v presny cas, kedy pridem a nemusim cakat sa ani z daleka nevyrovnaju tomu aky starostlivy ma pristup pani pediatrička! Pomer cena/kvalita je viac ako priaznivy!  Ked si zoberiem potaz v to, ze takmer vsetko mam pod jednou strechou a nemusim behat po polke Prahy...tak to za to rozhodne stoji!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.