logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Plazmaterapie A-PRP Regenlab

A-PRP (activated platet rich plasma), na krevní destičky obohacená plazma, je jednoduchá a velmi bezpečná technika s využitím regeneračních a léčebných vlastností vašich vlastních krevních destiček získaných běžným odběrem krve k:

  • hloubkové hydrataci pokožky,
  • odstranění vrásek,
  • odstranění kruhů pod očima,
  • zmírnění projevů akné,
  • omlazení pokožky
  • a celkovému zlepšení kvality kůže, která pomahá ke zpomalení stárnutí.

 

Jedná se o nejpřírodnější a nejpřirozenější metodu,

jak pomoci vaší unavené pleti, jak bojovat s výpadem vlasů, či s resistentní formou akné.

Využití plazmoterapie

Aplikace A-PRP je využívána především k redukci vrásek obličeje, ale také slouží k omlazení v oblasti krku, dekoltu a hřbetů rukou. V oblasti obličeje se jedná zejména o jemné vrásky kolem očí, drobné vrásky horního rtu, čela, glabelly (oblast nad kořenem nosu mezi obočím) či brady. Dále plasmaterapie nachází uplatnění v léčbě akné, dále k podpoře růstu vlasů při jejich vypadávání, či jejich horší kvalitě. Další indikací je korekce všech typů jizev, stav po laserovém ošetření či chem. peelingu a při léčbě chronických ran.

 

Průběh zákroku plazmaterapie

Přípravek RegenLab PRP používá vaši vlastní krev, a díky tomu je maximálně bezpečný. Zcela zde odpadá riziko imunologických reakcí nebo kontaminace přenosnými nemocemi. Celý proces od odběru, přes zpracování krevní plazmy, po její aplikaci probíhá přímo v ordinaci. Odebírá se cca 8ml krve do speciálního setu v závislosti na množství plazmy potřebné k ošetření, pomocí centrifugy se oddělí krevní plazma a následně se drobnými vpichy aplikuje do podkoží. Kompletní ošetření včetně odběru a zpracování pak trvá cca 30-40 min, dle aplikovaného množství a velikosti ošetřované oblasti.

 

Délka výsledku plazmoterapie

Procedura by se měla aplikovat ve 3 dávkách, s odstupem 3-5 týdnů mezi jednotlivými sezeními. Pokud se tento postup dodrží, a dojde k aplikace celého schématu, je výsledek patrný po 2 - 3 týdnech a přetrvává cca 12 měsíců v závislosti na typu pleti, stavu kůže a celkové životosprávě pacienta. Následně můžete již jen efekt jednoduše udržovat pomocí doplňkové léčby každých 12-24 měsíců, kdy se bude jednat o 1-3 dávky.

 

Výhody plazmové terapie

Vzhledem k tomu, že se jedná o aplikaci části vlastní krve, je riziko komplikací zcela mizivé, minimalizuje se i možnost intolerance. Aplikací se navozuje regenerace a rejuvenace tkání. Výhodou je také rychlé hojení, bez nežádoucí reakce, která může nastat u běžných farmaceuticky vyráběných látek. Snadná, bezpečná příprava a komfortní rychlá aplikace jsou bezesporu jasnou výhodou pro klienta. Po aplikaci může dojít k mírnému zarudnutí pokožky, mírným otokům, či modřinkám. Prakticky ihned po zákroku je možné pokračovat v běžných aktivitách. Drobné kožní podlitiny a zarůžovění pleti lze skrýt líčením, otok nebývá velký, infekční komplikace za dodržení sterility zcela vzácné, bolestivost po zákroku minimální.

 

1 ošetření plasmaterapií vyjde na 7.500,- Kč.

3 ošetření za zvýhodněnou cenu 21.000,- Kč.

 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Barbora Hrtáňová
starstarstarstarstar
Rychlost, pečlivost, skvělý přístup !
photo
Frantisek Zeman
starstarstarstarstar
Super přístup a kvalita převyšuje cenu. Velmi doporučuji
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.