logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Plazmaterapie A-PRP Regenlab

A-PRP (activated platet rich plasma), na krevní destičky obohacená plazma, je jednoduchá a velmi bezpečná technika s využitím regeneračních a léčebných vlastností vašich vlastních krevních destiček získaných běžným odběrem krve k:

  • hloubkové hydrataci pokožky,
  • odstranění vrásek,
  • odstranění kruhů pod očima,
  • zmírnění projevů akné,
  • omlazení pokožky
  • a celkovému zlepšení kvality kůže, která pomahá ke zpomalení stárnutí.

 

Jedná se o nejpřírodnější a nejpřirozenější metodu,

jak pomoci vaší unavené pleti, jak bojovat s výpadem vlasů, či s resistentní formou akné.

Využití plazmoterapie

Aplikace A-PRP je využívána především k redukci vrásek obličeje, ale také slouží k omlazení v oblasti krku, dekoltu a hřbetů rukou. V oblasti obličeje se jedná zejména o jemné vrásky kolem očí, drobné vrásky horního rtu, čela, glabelly (oblast nad kořenem nosu mezi obočím) či brady. Dále plasmaterapie nachází uplatnění v léčbě akné, dále k podpoře růstu vlasů při jejich vypadávání, či jejich horší kvalitě. Další indikací je korekce všech typů jizev, stav po laserovém ošetření či chem. peelingu a při léčbě chronických ran.

 

Průběh zákroku plazmaterapie

Přípravek RegenLab PRP používá vaši vlastní krev, a díky tomu je maximálně bezpečný. Zcela zde odpadá riziko imunologických reakcí nebo kontaminace přenosnými nemocemi. Celý proces od odběru, přes zpracování krevní plazmy, po její aplikaci probíhá přímo v ordinaci. Odebírá se cca 8ml krve do speciálního setu v závislosti na množství plazmy potřebné k ošetření, pomocí centrifugy se oddělí krevní plazma a následně se drobnými vpichy aplikuje do podkoží. Kompletní ošetření včetně odběru a zpracování pak trvá cca 30-40 min, dle aplikovaného množství a velikosti ošetřované oblasti.

 

Délka výsledku plazmoterapie

Procedura by se měla aplikovat ve 3 dávkách, s odstupem 3-5 týdnů mezi jednotlivými sezeními. Pokud se tento postup dodrží, a dojde k aplikace celého schématu, je výsledek patrný po 2 - 3 týdnech a přetrvává cca 12 měsíců v závislosti na typu pleti, stavu kůže a celkové životosprávě pacienta. Následně můžete již jen efekt jednoduše udržovat pomocí doplňkové léčby každých 12-24 měsíců, kdy se bude jednat o 1-3 dávky.

 

Výhody plazmové terapie

Vzhledem k tomu, že se jedná o aplikaci části vlastní krve, je riziko komplikací zcela mizivé, minimalizuje se i možnost intolerance. Aplikací se navozuje regenerace a rejuvenace tkání. Výhodou je také rychlé hojení, bez nežádoucí reakce, která může nastat u běžných farmaceuticky vyráběných látek. Snadná, bezpečná příprava a komfortní rychlá aplikace jsou bezesporu jasnou výhodou pro klienta. Po aplikaci může dojít k mírnému zarudnutí pokožky, mírným otokům, či modřinkám. Prakticky ihned po zákroku je možné pokračovat v běžných aktivitách. Drobné kožní podlitiny a zarůžovění pleti lze skrýt líčením, otok nebývá velký, infekční komplikace za dodržení sterility zcela vzácné, bolestivost po zákroku minimální.

 

1 ošetření plasmaterapií vyjde na 7.500,- Kč.

3 ošetření za zvýhodněnou cenu 21.000,- Kč.

 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Eva Mom Platts
starstarstarstarstar

Atoda medical není jen tak ledajaká lékařská klinika, je to domov daleko od domova, když potřebujete péči o své děti. Od chvíle, kdy vejdete dovnitř, do chvíle, kdy odejdete, se cítíte vítáni, cítíte se opečováváni, cítíte se pochopeni. Recepce je čistá, prostorná, všechny recepční a recepční byli dobře vyškoleni a měli bezvadné chování, vidíte 2 pohovky, velký stůl pro pacienty, krásné a uklidňující umění na stěnách, české, anglické, německé knihy na poličce, pokud dostanete žízeň, při čekání máte občerstvení k dispozici ihned. Koupelny jsou také v areálu. Pokoje lékařů jsou dobře osvětlené, čisté, vybavené nástroji potřebnými pro vaši péči. Komunikoval jsem se společností Atoda medical prostřednictvím telefonu a e-mailu a vždy rychle odpověděli. Vřele doporučuji Atodu medical jednotlivcům i rodinám. Moje děti viděly MUDR. Podstolská, která byla milá, nikdy nespěchala, byla znalá, dobře se s ní domluvila, mluvila česky a anglicky (jsem Češka, vdaná v zahraničí).

photo
Tatiana Mariánková
starstarstarstarstar

S Atodou jsem velmi spokojená, obě moje děti jsou tam přihlášené od té doby, co jsme se přestěhovali zpět do Prahy.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.