logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Povinné očkování dětí

Očkování dětí – obecně

Díky povinnému očkování se podařilo vymýtit řadu nemocí, stejně jako se daří dlouhodobě udržet populaci mnohem zdravější, než tomu bylo kdykoliv v minulosti.

Povinné očkování dětí se řídí očkovacím kalendářem

Děti jsou očkovány už od útlého věku. O tom, kdy se jednotlivá očkování provádí, většinou rozhoduje lékař na základě očkovacího kalendáře.

Řada očkování u dětí je povinných

Některé typy vakcín jsou povinné, jiné dobrovolné. U nás v ATODA Medical nabídneme širokou škálu vakcín jak povinných, tak i těch, kterými chcete své dítě chránit více než je vyžadováno. Objednejte se k našemu pediatrovi ještě dnes,

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Malika Inogamova
starstarstarstarstar
Příjemné prostředí, pěkný personál, rychle zajištění termínu a kvalitně vyšetření. Všecko je na vysoké úrovni, děkuji že se na Vás mužů obrátit s jakým koliv problémem a vždy dostanu kvalitnou péči !
photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar
Usměvavý personál, útulné prostředí, skvělá komunikace s recepcí, krátké objednávací lhůty a žádné čekání v přeplněné čekárně - to je ATODA Medical. Velmi si vážím paní doktorky Podstolské a dětské sestřičky Evičky za empatický, přátelský a individuální přístup k mé dceři Sofí. Doporučuji všem rodičům, kteří chtějí to nejlepší pro své děti.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.