logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Povinné očkování dětí

Očkování dětí – obecně

Díky povinnému očkování se podařilo vymýtit řadu nemocí, stejně jako se daří dlouhodobě udržet populaci mnohem zdravější, než tomu bylo kdykoliv v minulosti.

Povinné očkování dětí se řídí očkovacím kalendářem

Děti jsou očkovány už od útlého věku. O tom, kdy se jednotlivá očkování provádí, většinou rozhoduje lékař na základě očkovacího kalendáře.

Řada očkování u dětí je povinných

Některé typy vakcín jsou povinné, jiné dobrovolné. U nás v ATODA Medical nabídneme širokou škálu vakcín jak povinných, tak i těch, kterými chcete své dítě chránit více než je vyžadováno. Objednejte se k našemu pediatrovi ještě dnes,

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Eugen Protopapas
starstarstarstarstar

Super přístup, super doktoři, nic není problém

photo
Dada Vcelak
starstarstarstarstar
Nase deti maji zaplacene clenstvi jiz druhy rok a nelitujeme,urcite budeme pokracovat. Mame srovnani s dalsimi velkymi konkurenty v Praze, co nabizeji stejne sluzby, ale pristup a ochota vyjit nam vstric a treba jen poradit po telefonu neni problem. Prirovnanim jako kdyz mate luxusni auto a nejezdi dobre,tak budete spokojeni s mene luxusnim, ale se skvelymi jizdnimi vlastnostmi...tady dostanete oboji, zadne kompromisy. Krasna klinika, mily a vstricny personal, profesionalni vysetreni, parkovani primo u kliniky a kdyz je treba neco z lekarny, je hned za rohem. Doporucujeme!
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.