logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Máme praxi v píchání náušnic miminku i dospělému

Nevíte, kde si nechat propíchnout ucho? Chcete své děťátko vložit do rukou spolehlivým doktorům?

V ATODA Medical se soustředíme na komplexní lékařskou péči, kterou dokážeme pacientům dodávat pod jednou střechou. Součástí ATODA Medical jsou různá specializovaná oddělení pro dospělé i děti.

U miminek a dětí nepomáháme jen s diagnostikou a léčbou, ale rádi rodičům podáváme pomocnou ruku a rady ohledně výchovy, pokud si to přejí. Náš senzitivní a chápavý přístup přichází vhod také při propichování uší těm nejmenším.

Propíchnutí ucha náušnicí Kytička   Propíchnutí ucha náušnicí Krystal   Propíchnutí ucha náušnicí Duha

 

Téměř bezbolestné propíchnutí uší: cena nízká, péče na špičkové úrovni

Pro naše pacienty chceme jen to nejlepší. Samotné náušnice i nastřelovací pistole jsou od švédské značky Blomdahl. Firma s desítkami let zkušeností dodržuje vysoké standardy, disponují také certifikátem pro výrobu zdravotnických prostředků podle normy ISO 13485. Tento původně malý rodinný podnik se vždy zajímal o inovativní materiály, které jsou antialergenní. Blomdahl se vyhýbá toxickým a karcinogenním látkám.

Propíchnutí ucha je rychlé a téměř bezbolestné. Díky sadě Blomdahl Medical Ear Piercing se není třeba obávat krve, alergií či hnisu a aplikace náušnic je 100 % spolehlivá.

 

Píchnutí uší na náušnice pro Čechy i cizince

Zajišťujeme píchání uší, náušnice i následnou péči pro všechny, kteří o to mají zájem. Zaměřujeme se nejen na české pacienty, mezi naše klienty patří i množství osob ze zahraničí, ať už se jedná o cizince, turisty či expaty.

Navíc spolupracujeme nejen s tuzemskými, ale i se zahraničními pojišťovnami.

 

Zákaz plavání 2 týdny po píchnutí ucha: cena, kterou jsou lidi ochotni přijmout

Postup je vždy stejný. Jak jsme již zmínili, samotná aplikace je rychlá, neucítíte téměř žádnou bolest, není třeba se bát krve, hnisu či alergií.

Zhruba po 6 týdnech je možné náušnice Blomdahl vyměnit za jiné. Po aplikaci je třeba vynechat plavání ve veřejných bazénech následující jeden až dva týdny.

 

Profesionální propíchnutí ucha: cena a termíny

Kolik stojí nastřelování náušnic? Konkrétní cena propíchnutí ucha (a náušnic z postříbřeného titanu se zirkonem) je k dispozici na recepci. Cena začíná na 750 Kč za 1 ks.

Máte zájem? Nabízíme mnoho dostupných termínů, stačí nám napsat nebo zavolat!

 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Iva Kuchařová
starstarstarstarstar

Pediatrie a paní doktorka Draxlová je TOP. Absolutně nikdo nemá problém dítě vyšetřit v sedě na zemi, počkat na správný okamžik. S dětmi jednají jako se sobě rovnými. Více takových pediatrií a lékařů!

photo
Dorota Kremer
starstarstarstarstar
Atoda má velice příjemný a profesionální přístup ke klientovi. Snaží se najít vždy řešení, které klienta uspokojí a celý personál je maximálně vstřícný, pečlivý a ochotný.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.