Psychoterapie Praha - špičkový psychoterapeut

Domluvte si schůzku a náš špičkový psychoterapeut se o vás postará. Objednat se je možné na ráno, odpoledne i večer, dle vašeho přání.

Individuální psychoterapie

Psychoterapie je nejen léčba duševních onemocnění, ale též seberozvojová metoda pro lidi zdravé. Mimo jiné pomáhá těm, kdo chtějí porozumět sami sobě i lidem kolem, případně se odhodlají docílit v životě změn a hledají odborníka, který je nezaujatě podpoří v dobré cestě.

Párová psychoterapie

Když se párům nedaří nalézt východisko z jejich déle trvajících obtíží a potřebují někoho třetího (psychoterapeuta), kdo jim pomůže se lépe dorozumět.

Rodinná psychoterapie

Rodinná terapie pomáhá podobně jako párová dorozumět se tam, kde to bez pomoci z venku nedaří. Také se často aplikuje pokud se v rámci rodiny objeví u někoho z členů symptom bez fyziologického nálezu, psychické problémy, častá nemocnost, či třeba u dětí obtíže typu pomočování, těžko zvladatelné chování apod.

Krizová intervence

V krizových okamžicích, kdy je vyžadována co nejrychlejší pomoc psychoterapeuta. Bývá na rozdíl od psychoterapie krátkodobějšího charakteru.

Špičkový psychoterapeut Praha

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00