logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Rezervační poplatek pro nové klienty

Vážení noví klienti,

dovolte, abychom Vás ujistili, že po objednání a stanovení termínu Vaší návštěvy, je rezervováno dle druhu vyšetření, 40 - 60 minut. Privátně pro Vás, nikdo jiný není objednán. Tento čas je určen pouze Vám. Klientům zasíláme potvrzovací sms nebo potvrzovací email, abychom si potvrdili, že termín platí. Přesto se stává, že téměř 50% objednaných klientů nepřijde, nezruší termín.

Nechceme podlehnout tomu, že u nás budete sedět či stát v přeplněné čekárně a čekat hodiny, až na Vás přijde řada, lékař se Vám věnoval 5 - 10min dle sazebníku českých pojišťoven, a kdy je celkem jedno, zda pacient přijde či nepřijde. Nechceme takto pracovat, jsme přesvědčeni, že to není cesta ke kvalitnímu naplnění našeho poslání – být tady pro Vás, kteří nás potřebujete, kteří jste si vědomi hodnoty svého zdraví a zdraví svých nejbližších.

Proto Vás požádáme o uhrazení rezervačního poplatku 1000 Kč, který zašleme formou faktury na Váš email. Rezervační poplatek prosím uhraďte a do 24hod nám zašlete prosím potvrzení o platbě. Potvrzení rezervace tím urychlíte. Připsáním platby na náš účet je zarezervovaný termín potvrzen, a my Vám termín obratem potvrdíme sms zprávou. Rezervačním poplatkem potvrdíte svůj vážný úmysl pečovat o své zdraví.

Rezervační poplatek platí pouze pro první návštěvu lékaře v ATODA Medical. Rezervační poplatek Vám bude automaticky odečten z ceny vyšetření.

Pokud se nebudete moci dostavit na objednané vyšetření a tuto skutečnost nám 24 hod před plánovaným termínem oznámíte, bezplatně Vám nabídneme nový termín (přeobjednáme), či platbu vrátíme převodem na Vás účet.

Vážení noví klienti, prosím pomozte ostatním klientům, kteří potřebují lékaře, a pomozte nám při organizaci návštěv u lékařů, děkujeme za pochopení.

Zaplatit online

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar
Usměvavý personál, útulné prostředí, skvělá komunikace s recepcí, krátké objednávací lhůty a žádné čekání v přeplněné čekárně - to je ATODA Medical. Velmi si vážím paní doktorky Podstolské a dětské sestřičky Evičky za empatický, přátelský a individuální přístup k mé dceři Sofí. Doporučuji všem rodičům, kteří chtějí to nejlepší pro své děti.
photo
Petra Egerova
starstarstarstarstar

Toto zdravotní zařízení jsem si vybrala na základě toho, že když se objednáte, (sice za poplatek) tak se vám doktor věnuje přes hodinu. Vstřícný a příjemný personál na recepci vám vše vysvětlí a pak si pro vás osobně přijde lékař.Mohu jen a jen doporučit.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.