logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Úvod

ATODA Medical je soukromé zdravotnické zařízení poskytující špičkovou rodinnou i firemní péči. Jde o nestátní zdravotnické zařízení, které nabízí vše pod jednou střechou. Ať už je váš problém jakéhokoliv rázu, neváhejte se objednat na vyšetření.

Dobrá dostupnost pro každého

Ať je vaším přáním přijet MHD nebo vlastním vozem, vždy vás zaujme naše perfektní dostupnost. ATODA Medical sídlí velmi blízko tramvajové zastávky U Průhonu. Pokud se rozhodnete pro cestu autem, oceníte možnost bezproblémového parkování před budovou.

Jsme soukromá poliklinika. Praha je městem naší působnosti.

Máte náročnou pracovní dobu a běžná zdravotnická zařízení vám nevyhovují? V ATODA Medical máme ordinační hodiny od 7:30 do 19:00 hodin. Kromě toho je možná i individuální domluva termínu vyšetření. Hledáte soukromé kliniky v Praze s jistotou krátké čekací lhůty a objednání na přesný čas? V ATODA Medical vám ve všem vyhovíme.

Využijte naše zdravotnická zařízení i vy

Jsme nadstandardní soukromé zdravotnické zařízení. Mezi naše pacienty patří mimo českých občanů i turisté, expats , cizinci dlouhodobě žijící v ČR a mnoho dalších. Jako naši pacienti oceníte spolupráci i s řadou zahraničních pojišťoven. Patříme mezi zdravotnická zařízení, které díky skutečným kapacitám v oboru a špičkovým přístrojům nabídne tu nejlepší možnou péči.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Barbora Hrtáňová
starstarstarstarstar
Rychlost, pečlivost, skvělý přístup !
photo
Joanna Varró
starstarstarstarstar

Doporučuji

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.