logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Vasektomie (Praha) jako bezpečná a účinná antikoncepce

Přejete si mít pohlavní styk už navždy bez rizika početí? Mužská vasektomie je chirurgický zákrok, který se provádí k trvalé sterilizaci mužů. Jedná se o jednoduchý postup, který je účinnou a bezpečnou metodou trvalé antikoncepce.

Při provedení vasektomie bez skalpelu dochází k uzavření chámovodů, což jsou trubice, které přenášejí spermie z varlat do penisu. Tento zákrok zabraňuje spermiím v proniknutí do ejakulátu, čímž se eliminuje možnost oplodnění ženy spermiemi muže, který podstoupil tento zákrok.

Pro koho je tedy tradiční i bezskalpelová vasektomie vhodná? Zejména pro muže, kteří již mají dostatečný počet dětí nebo se rozhodli, že nechtějí mít žádné další potomky.

Vasektomii provedeme za 20-30 minut

Během vasektomie lékař provádí malý řez na šourku, čímž odhalí chámovody. Poté chámovody pečlivě podváže a přestřihne. Konce chámovodů jsou pak uzavřeny, obvykle pomocí koagulace nebo stehů. Ze zkušenosti víme, že celý zákrok, který se provádí v lokální anestezii, trvá přibližně pouhých 20-30 minut.

Je-li provedena vasektomie, rizika jsou minimální a mají většinou podobu zvýšené citlivosti v oblasti zákroku a také se může objevit otok nebo lehký hematom (podlitina) v okolí šourku. Vasektomie je ale obecně považována za bezpečnou a účinnou proceduru. Pro minimalizaci těchto jevů je doporučeno nosit pevné spodní prádlo po dobu alespoň jednoho týdne po zákroku.

Proč řešit vasektomii v ATODA Medical?

Naše soukromá klinika přináší řadu výhod a důvodů, proč zvolit zrovna ji. Pokud máte zájem o vasektomii, naši lékaři jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s jejím provedením. Rádi vám poradí, poskytnou podrobné informace o postupu, rizicích a cenách.

Jsme známí svou odborností a profesionalitou. Naše klinika je vybavena nejmodernějším lékařským vybavením a technologiemi, které umožňují provádět zákroky s maximální přesností a účinností. Díky tomu můžeme zajistit bezpečný a pohodlný průběh vazektomie pro každého pacienta.

Vzhledem k tomu, že nabízíme komplexní péči pod jednou střechou, minimalizujeme časové a logistické nároky. Od plánování konzultace urologie s jinými odděleními až po samotný zákrok a následnou péči. Naše klinika se zaměřuje na poskytování pohodlného a efektivního procesu, který minimalizuje stres a nepříjemnosti.

 

Kolik stojí vasektomie (cena)?

Cena vasektomie se může lišit v závislosti na druhu zákroku, respektive zvolené metodě. Jedná se o cenově dostupný zákrok v porovnání s náklady na jiné formy antikoncepce a možná nechtěná těhotenství.

Chcete se uvolnit a žít bez obav z nechtěného početí? Objednejte se na tuto proceduru, která efektivně eliminuje možnost oplodnění vaší sexuální partnerky.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Eugen Protopapas
starstarstarstarstar

Super přístup, super doktoři, nic není problém

photo
Petr Koubský
starstarstarstarstar

Po několika měsících od registrace jsem naprosto spokojen. Výtečná praktická lékařka i specializované služby, termínově pružní, příjemná recepce. Lidský přístup. Tahle si představuju lékařskou péči! Skvěle vynaložené peníze. Mimochodem, včas rozpoznali, že to na obličeji, o čem jsem si myslel, že je znamínko, není tak docela znamínko, a odeslali mě na životně důležitou operaci. Díky.

Petr Koubský je český publicista, analytik informačních a komunikačních médií a pedagog. Od roku 2018 působí jako redaktor pro vědu a technologie Deníku N. Napsal a přeložil několik knih o IT, učí na VŠE a FF UK. Pracoval postupně jako programátor, pak v Softwarových novinách, byl šéfredaktorem časopisu Inside a ředitelem iCollege.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.