logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Zánět slepého střeva je poměrně častý zdravotní problém

Pokud se jídlo dostane tam, kam nemá, může se objevit zánět slepého střeva. U dětí, ale i u dospělých, nejde o nic výjimečného. Mezi hlavní příznaky patří právě bolest ve spodní části břicha. Trápí vás? Nic nepodceňujte a v případě podezření se ihned objednejte na naši kliniku. Naši špičkový lékaři diagnostikují možný problém a prokonzultují, co dále.

Je problémem slepé střevo? Operace slepého střeva je běžný zákrok

Chronický a akutní zánět jsou jasné příznaky pro to, aby byla operace slepého střeva provedena. Slepé střevo je orgánem, který není radno podceňovat. Ať už diagnóza proběhla u nás nebo nikoliv, můžete využít našich dalších služeb. Dokážeme vám zajistit operaci v co nejkratším možném termínu. Jakmile bude laparoskopická operace slepého střeva naplánována, provedeme vám nezbytné předoperační vyšetření. Kontaktujte nás.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Míla Havlová
starstarstarstarstar
Prijemne jednani, vsichni byli naprosto profesionalni od pani recepcni, sestricky, az po pani doktorku. Dekuji.
photo
Peter Janec
starstarstarstarstar
I've already used services of more specialists in Atoda Medical and every time I was satisfied with high quality service and very pleasant approach. All the same I can say about the nurses and receptionists who were always willing and quick to respond to any of my requests.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.