logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Zdravotní prohlídka na zbrojní průkaz

Zdravotní prohlídky na zbrojní průkaz poskytujeme pouze našim registrovaným pacientům.

Specializujeme se i na poskytování zdravotních prohlídek pro zbrojní průkazy. Naším cílem je zajistit, aby všichni zájemci o zbrojní průkaz prošli odbornou lékařskou prohlídkou. Chceme zajistit nejen vaši bezpečnost, ale také bezpečnost okolí.

Pro získání zbrojního průkazu je zdravotní prohlídka jedním z nezbytných kroků. Naši zkušení praktičtí lékaři provedou potřebné vyšetření a zhodnotí váš zdravotní stav. Jsme tu pro to, abychom pro vás tento proces učinili co nejsnadnějším a nejpříjemnějším.

Lékařská prohlídka na zbrojní průkaz na dosah ruky

Pokud máte zájem získat zbroják a bydlíte v Praze či jejím blízkém okolí, pak vám v ATODA Medical nabízíme sjednání termínu jednoduše a rychle telefonicky nebo e-mailem. Ti, kteří preferují osobní sjednání termínu, se mohou zastavit u naší recepce, kde je čeká vstřícný přístup a pomoc s domluvou termínu podle potřeby.

Naše klinika je jednoduše dostupná. Klientům nabízíme flexibilní ordinační dobu ideální i pro ty, kdo mají náročný harmonogram. U nás se navíc objednáte na přesný čas, který vám bude vyhovovat. Nemusíte se tak obávat dlouhého čekání v čekárně a můžete si naplánovat den dle svých představ.

A co parkování? Ani to není problém. V ATODA Medical máme dostatek parkovacích míst, dostanete se k nám snadno a pohodlně.

Zbrojní průkaz - zdravotní prohlídka po 5 letech

Pokud již zbrojní průkaz máte, nezapomínejte na pravidelné lékařské vyšetření po 5 letech. Opakovaná prohlídka je potřebná zejména proto, že mohlo dojít ke změnám ve vašem zdravotním stavu, které mohou mít vliv na vaši schopnost bezpečně zacházet se zbraní. Naše klinika ATODA Medical je tu proto, abyste měli jistotu, že stále splňujete potřebné požadavky pro držení zbrojního průkazu.

Ať už si žádáte zdravotní prohlídku pro nový zbrojní průkaz nebo pro prodloužení platnosti stávajícího průkazu, jsme tu pro vás. Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo telefonicky a domluvte si svou zdravotní prohlídku ještě dnes!

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar
Atoda Medical je soukromé zařízení a jeho ceny jsou totožné s ostatními zařízeními tohoto druhu. Za to ale máme my klienti bonus v podobě nadstandardních služeb a za tím si stojím!!! Všichni lékaři, sestřičky ale i slečny recepční tvoří podle mého názoru skvělý tým a já se do této kliniky vždy těším. A že nejsem zrovna pacient, který si nechá všechno líbit:-) Mám svoje nároky, které nemůžu říci, že by nebyli plněny. Proto jsem si opět prodloužila registraci a zřejmě to tak i zůstane do budoucna. Chtěla bych poděkovat paní Karolíně Hrubé, která si získala moji důvěru a moc mě pomohla v situaci, se kterou jsem si nevěděla rady.Je to člověk na svém místě a velký profesionál. :-) Děkuji i všem ostatním .....
photo
Daniel Bobek
starstarstarstarstar

Pan doktor Pavel Beno neuvěřitelný profesionál, ostatní také,sice zaplatíte,ale stojí to za to. Už po příchodu se začnete cítit jako VIP, jde přece i zdraví, už nikdy se nenechám ošetřit jinde. Už se těším na kontrolu, pan ex primář je kapacita,všem doporučuji a upřímně,zažil jsem toho už hodně po nemocnicích kde s k vám chovají jako by jste je obtezovali.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.