logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Zdravotní prohlídka na zbrojní průkaz

Zdravotní prohlídky na zbrojní průkaz poskytujeme pouze našim registrovaným pacientům.

Specializujeme se i na poskytování zdravotních prohlídek pro zbrojní průkazy. Naším cílem je zajistit, aby všichni zájemci o zbrojní průkaz prošli odbornou lékařskou prohlídkou. Chceme zajistit nejen vaši bezpečnost, ale také bezpečnost okolí.

Pro získání zbrojního průkazu je zdravotní prohlídka jedním z nezbytných kroků. Naši zkušení praktičtí lékaři provedou potřebné vyšetření a zhodnotí váš zdravotní stav. Jsme tu pro to, abychom pro vás tento proces učinili co nejsnadnějším a nejpříjemnějším.

Lékařská prohlídka na zbrojní průkaz na dosah ruky

Pokud máte zájem získat zbroják a bydlíte v Praze či jejím blízkém okolí, pak vám v ATODA Medical nabízíme sjednání termínu jednoduše a rychle telefonicky nebo e-mailem. Ti, kteří preferují osobní sjednání termínu, se mohou zastavit u naší recepce, kde je čeká vstřícný přístup a pomoc s domluvou termínu podle potřeby.

Naše klinika je jednoduše dostupná. Klientům nabízíme flexibilní ordinační dobu ideální i pro ty, kdo mají náročný harmonogram. U nás se navíc objednáte na přesný čas, který vám bude vyhovovat. Nemusíte se tak obávat dlouhého čekání v čekárně a můžete si naplánovat den dle svých představ.

A co parkování? Ani to není problém. V ATODA Medical máme dostatek parkovacích míst, dostanete se k nám snadno a pohodlně.

Zbrojní průkaz - zdravotní prohlídka po 5 letech

Pokud již zbrojní průkaz máte, nezapomínejte na pravidelné lékařské vyšetření po 5 letech. Opakovaná prohlídka je potřebná zejména proto, že mohlo dojít ke změnám ve vašem zdravotním stavu, které mohou mít vliv na vaši schopnost bezpečně zacházet se zbraní. Naše klinika ATODA Medical je tu proto, abyste měli jistotu, že stále splňujete potřebné požadavky pro držení zbrojního průkazu.

Ať už si žádáte zdravotní prohlídku pro nový zbrojní průkaz nebo pro prodloužení platnosti stávajícího průkazu, jsme tu pro vás. Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo telefonicky a domluvte si svou zdravotní prohlídku ještě dnes!

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Míla Havlová
starstarstarstarstar
Prijemne jednani, vsichni byli naprosto profesionalni od pani recepcni, sestricky, az po pani doktorku. Dekuji.
photo
Vilma Vaitieke
starstarstarstarstar

Po letech extrémně špatných zkušeností s lékaři pro děti v Praze - tato klinika a naše nová lékařka paní MUDr. Agnieszka Podstolská je prostě ráj. Velmi profesionální a milý přístup, rychlá obsluha, dobrá komunikace v cz nebo angličtině (!), ochota pomoci, která se jinde těžko hledá. Velmi čisté a příjemné prostředí ve srovnání s místy „zdarma“ jinde, kde najdete smradlavé přeplněné malé čekárny s hrubým personálem, zejména sestřičkami ze staré školy, které vás nenávidí za to, že jste cizinci. Děkujeme všem, že jste tu pro nás pokaždé, když je to potřeba!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.