logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Diamantová mikrodermabraze - odstranění pigmentových skvrn, jizev, vyhlazení vrásek

Takzvaná diamantová mikrodermabraze je velmi šetrnou metodou, pomocí které lze výrazně zlepšit jak krásu, tak i kvalitativní stav vaší pleti. Jde o metodu přístrojovou, u které využíváme jenom té nejmodernější techniky, která je obsluhována naším zkušeným personálem.

Ideální pro krásu – především na vyhlazení vrásek

Toužíte vypadat mladší? Tento přístroj je jako stvořený pro vyhlazení vrásek, které se stanou minulostí. Ty výraznější budou podstatně menší a ty jemné se může podařit eliminovat zcela. Pro omlazení pleti ideální volba.

Dobrá volba i pro odstranění jizev po akné

Akné se nemusí objevovat jenom v době puberty. Mnoho lidí jím trpí po celý život. Naše klinika, která sídlí v hlavním městě ČR, kterým je Praha, nabídne nejenom pomoc při tomto kosmetickém problému. Dokážeme nabídnout také odstranění jizev po akné, které se mohou objevit u skutečně závažných kožních problémů.

Přístroj je používán i na odstranění pigmentových skvrn

Chcete svou pleť sjednotit a eliminovat pigmentové skvrny na obličeji? I k tomu je diamantová mikrodermabraze jako stvořená. Odstranění pigmentových skvrn je velmi efektivní i u skvrn výraznějších tmavých odstínů.

 

Cena ošetření pouze: 600 Kč

 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Peter Janec
starstarstarstarstar

V Atoda Medical jsem již využil služeb více specialistů a pokaždé jsem byl spokojen s vysokou kvalitou služeb a velmi příjemným přístupem. Totéž mohu říci o sestřičkách a recepčních, které vždy ochotně a rychle reagovaly na jakýkoli můj požadavek.

photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar
Usměvavý personál, útulné prostředí, skvělá komunikace s recepcí, krátké objednávací lhůty a žádné čekání v přeplněné čekárně - to je ATODA Medical. Velmi si vážím paní doktorky Podstolské a dětské sestřičky Evičky za empatický, přátelský a individuální přístup k mé dceři Sofí. Doporučuji všem rodičům, kteří chtějí to nejlepší pro své děti.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.