logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování MMR (proti spalničkám, příušnicím, zarděnkám)

Virová onemocnění, která se nejčastěji šíří kapénkovým přenosem, mají hned několik podob, jako jsou známé spalničky, příušnice nebo také zarděnky.

Využijte očkování MMR v ATODA Medical

Využíváme moderní očkovací látky, díky kterým vaše tělo získá potřebné protilátky, díky kterým v budoucnu eliminujete výskyt těchto virových onemocnění. Případné reakce těla a nežádoucí účinky jsou minimální a výjimečné.

Nabízíme vám očkování proti spalničkám

Eliminujte toto nebezpečné onemocnění, mezi jehož hlavní projevy patří především silná horečka a také vyrážka.

Využít můžete také očkování proti příušnicím

V dospělosti jsou u mužů příušnice velmi rizikovým onemocněním. Proto doporučujeme využít prevenci v podobě očkování. Typickým znakem tohoto onemocnění je zduření příušních slinných žláz.

U nás je dostupné očkování proti zarděnkám

Onemocnění, které se často vyskytuje na jaře. Je nepříjemné a u těhotných žen velmi rizikové, protože hrozí poškození plodu.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Petr Koubský
starstarstarstarstar
Po několika měsících od registrace jsem naprosto spokojen. Výtečná praktická lékařka i specializované služby, termínově pružní, příjemná recepce. Lidský přístup. Tahle si představuju lékařskou péči! Skvěle vynaložené peníze. Mimochodem, včas rozpoznali, že to na obličeji, o čem jsem si myslel, že je znamínko, není tak docela znamínko, a odeslali mě na životně důležitou operaci. Díky.
photo
Radko Prague
starstarstarstarstar
Vyjímečná úroveň a kvalita
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.