Prevence

V současné moderní medicíně má prevence své nezastupitelné místo. Preventivní vyšetření může být spojeno s brzkým odhalením případných nemocí a zdravotních problémů. Stejně tak jim dokáže preventivní prohlídka u lékaře také předcházet.

Objednejte se na preventivní prohlídky

Preventivní prohlídky by neměly být podceňovány. Objednejte se telefonicky na vyšetření u našich specialistů. Naše ordinační hodiny vycházejí vstříc i zaměstnaným lidem s minimem volného času. Přesvědčte se sami.

Preventivní prohlídka je realizována zkušeným lékařem

Náš tým je plný specialistů a kapacit v oboru. Proto i preventivní prohlídka bude provedena zkušeným lékařem. Pokud je objednána preventivní prohlídka, praktické lékař vyšetří pacienta nejenom sám, ale může na vyšetření spolupracovat i s dalšími oblastmi medicíny, které v ATODA Medical nabízíme.

Preventivní prohlídka u praktického lékaře je realizována v rámci naší rodinné péče

Zaměřujeme se jak na péči jednotlivců, tak i celé rodiny. Právě preventivní prohlídka u praktického lékaře je jednou z klíčových služeb, na kterou dbáme. Naším cílem je vaše zdraví a právě pravidelná preventivní prohlídka u lékaře k němu může přispět výraznou měrou.

Provedeme komplexní preventivní vyšetření

Naším cílem v ATODA Medical je unikátní a individuální přístup k pacientům. Proto nic nepodceňujeme a vždy realizujeme komplexní preventivní vyšetření v mnoha oblastech vašeho zdraví. A to s ohledem na váš věk, dědičné nemoci i mnoho dalšího.

Provádíme také preventivní lékařské prohlídky zaměstnanců

Zaměřujeme se i na firemní péči pro malé i velké firmy. Jedním z hlavních pilířů daných služeb jsou preventivní lékařské prohlídky zaměstnanců. A to jak s ohledem na požadavky zaměstnavatelů, tak i s ohledem na požadavky současných zákonů nebo typu zaměstnání, kde mohou být vyžadovány specializované preventivní zdravotní prohlídky zaměstnanců.

Na preventivní lékařské prohlídky využíváme moderní přístroje

Díky špičkovému vybavení našich ordinací máme výsledky mnohdy téměř okamžitě a bez zdlouhavého čekání. I díky tomu je pacientům výsledek preventivní lékařské prohlídky znám ihned, bez nutnosti opakované návštěvy nebo případného telefonátu.

Preventivní prohlídky u dětí jsou u nás také samozřejmostí

Právě u dětí je prevence nesmírně důležitá, jelikož pomůže odhalit mnoho problémů, které by se jinak naplno projevily v dospělosti. Proto realizujeme i preventivní prohlídky u dětí a to pochopitelně jakéhokoliv věku.

Objednejte se na komplexní preventivní vyšetření (Praha)

Potřebujete prohlídku a jste z hlavního města? Potom se na komplexní preventivní vyšetření telefonicky objednejte. Potěší vás dostupnost naší ambulance, stejně jako ordinační doba, která vychází vstříc i velmi vytíženým lidem. Pokud máte cestu kolem, můžete se objednat i na naší recepci.

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00